Sylwia Grzeszczak w ciąży! Ojcem bardzo znana postać

Sylwia Grzeszczak w ciąży! Ojcem bardzo znana postać Źródło: instagram/sylwia.grzeszczak.official/

Sylwia Grzeszczak niewiele mówi na temat swojego życia prywatnego. Bliskich stara się trzymać z dala od świata show-biznesu, a w mediach publikuje jedynie te kwestie, które dotyczą jej kariery. Mimo to, niedawno pojawiły się informacje, że piosenkarka spodziewa się kolejnego dziecka.

Sylwia Grzeszczak niebawem zostanie mamą. Wokalistka wychowuje obecnie jedną córkę, jednak ta niedługo zyska rodzeństwo. Fani artystki nie są wstanie powstrzymać swojej radości w związku z tak pozytywnymi informacjami. Niewielu jednak wie, kim jest przyszły tata.

Sylwia Grzeszczak spodziewa się dziecka 

Informacje o ciąży pojawiły się stosunkowo niedawno, bowiem jak donosi bliska osoba z otoczenia gwiazdy, Sylwia Grzeszczak jest dopiero na początku swojego błogosławionego stanu. 

- To dopiero pierwsze tygodnie ciąży - zdradza informator powiązany z artystką. 

Nie ma zatem najmniejszych wątpliwości, że kolejny potomek pojawi się dopiero w przyszłym roku, dlatego na informacje o płci będziemy musieli niestety trochę poczekać. Mimo że Sylwia nie publikuje w sieci zbyt wielu epizodów ze swojego życia osobistego, niektórzy mają nadzieję, że na jej Instagramie pojawi się choć kilka publikacji związanych z ciążą. Jednak ci, którzy od kilku lat śledzą poczynania wokalistki są pewni, że w przeciągu najbliższych miesięcy, jak i wielu kolejnych, na próżno szukać na jej profilu zdjęć brzuszka czy wyprawki dla dziecka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kim jest ojciec? To znana postać 

Być może niewielu wie, z kim związana jest Sylwia. Co prawda małżeństwo trwa już od 2014 roku, jednak para nieczęsto pokazuje się razem podczas publicznych wyjść, a tym bardziej nie okazuje sobie zbyt wiele czułości, gdy w ich stronę zwrócone są dziesiątki fleszy fotoreporterów. Wokalistka jest jednak szczęśliwą żoną Libera czyli Marcina Piotrkowskiego, którego poznała ponad dziesięć lat temu, podczas pracy nad płytą "Ona i on".

Niewykluczone, że od razu między nimi zaiskrzyło, jednak nie chcieli dać tego po sobie poznać. Już rok po ślubie na świat przyszła ich córeczka Bogna. Z informacji podawanych przez bliską im osobę wynika, że na chwilę obecną para chce skupić się na swoich karierach i w dalszym ciągu koncertować. Dopiero wraz z nadejściem Nowego Roku, zwolnią nieco tempa i "zaszyją się w zaciszu domowym", by w pełni przygotować się do nadejścia maleństwa, a kolejne miesiące spędzić na cieszeniu się nim w każdej minucie. 

  1. Michał Szpak jest WŚCIEKŁY. Oskarża się go o coś tak absurdalnego, że aż ręce opadają. Brak słów!
  2. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o nieuleczalnej chorobie. Pierwsza Dama ujawniła CAŁĄ prawdę. Tak szczera nie była jeszcze nigdy
  3. Mama Dawidka otrzymała cios w najczulsze miejsce w sercu. Szybko interweniowała dziennikarka Polsatu
  4. To lepsze niż hybryda! Dzięki tej metodzie będziesz mieć dokładnie takie paznokcie, o jakich zawsze marzyłaś
  5. Zachłanność Maryli Rodowicz przekroczyła wszelkie granice, zażądała krocie. Reakcja TVP jej się nie spodoba
  6. Przyjaciel Pawła Ż. szukał Dawidka na własną rękę. Nagrał moment odnalezienia ciała, wszystko widać, nagle zrobiło mu się słabo
  7. Niewiarygodne. Jeden szczegół zadecydował, że dopiero teraz znaleziono ciało Dawidka

Źródło: superexpress

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu