Atmosfera rozgrzała się do czerwoności. Wojewódzki i Sylwia Bomba poszli na całość

Atmosfera rozgrzała się do czerwoności. Wojewódzki i Sylwia Bomba poszli na całość Źródło: instagram.com sylwiabomba

Sylwia Bomba pojawiła się ostatnio na kanapie Kuby Wojewódzkiego. Oboje poszli na całość, rozgrzewając publikę do czerwoności.

Sylwia Bomba coraz śmielej wkracza do świata show-biznesu, co zawdzięcza udziałowi w jednym z popularniejszych programów rozrywkowych. Od pierwszego odcinka Sylwia i jej przyjaciółka zyskały sympatię w oczach widzów. 34-latka powoli staje się celebrytką, a będąc jednocześnie fenomenem polskiej telewizji nie mogło jej zabraknąć na kanapie króla TVN-u. Odcinek dostarczył publiczności wiele emocji. 

Sylwia Bomba i Wojewódzki poszli na całość 

Kuba Wojewódzki z impetem rozpoczął nowy sezon swojego talk show, zapraszając do niego największe gwiazdy ostatnich miesięcy. Nie mogło oczywiście zabraknąć gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem". Choć w programie bierze udział kilkunastu uczestników, Wojewódzki wybrał zdecydowanie najbardziej charyzmatyczne postaci z całego teamu. Na kanapie zasiadła więc Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska oraz Krzysztof Ufnal. Połączenie takich osobowości dostarczyło widzom wiele emocji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Mam wrażenie, że to pokolenie ludzi, którzy zastąpią mnie w telewizji. Oglądalność Waszego programu zagraża innym - zapowiedział gości gospodarz talk show. 

Znany ze swojej bezpośredniości Kuba błyskawicznie przeszedł do rzeczy i jeszcze nim goście wygodnie rozsiedli się na jego kanapie on zwrócił się do Sylwii wyznając, że marzy o dotknięciu swoim językiem jej języka. Wyraźnie rozbawiona Bomba nie pozostała obojętna, szybko kwitując temat. 

- A może ja ci dam numer do mojego męża i spytasz się go, co on na to. Jest w podobnym wieku do ciebie - zaproponowała z uśmiechem Sylwia Bomba. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie do pomyślenia, okropny wypadek karetki. Ambulans przewrócił się na wózek z dzieckiem, zdjęcie wraku poraża

2. Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza. Kim jest piękność, która dogryzła Agacie Dudzie?

Gwiazda, podobnie jak Kuba, wykazała się niebywałą szczerością. W nawiązaniu do programu, w którym występuje bez ogródek wyznała, że zdaniem wielu osób jest to "doskonały odmóżdżacz". Publiczność pokładała się ze śmiechu, naprzemiennie zachwycając się każdym z gościu. Tym bardziej nie mogli wyjść z podziwu, gdy Agnieszka Kotońska wystąpiła w roli wodzianki przyznając, że zawsze o tym marzyła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stwierdzono, że jest zbyt młoda na badanie. Rak zabił 25-latkę w zaledwie 2 miesiące
  2. Z ostatniej chwili. Piłkarz 2. Bundesligi zarażony koronawirusem. Rozgrywki mogą zostać wstrzymane
  3. Można się mocno zdziwić. Ujawniono prawdziwy wiek Małgorzaty Rozenek
  4. Polacy zrobią zakupy w Biedronce za darmo. Wiadomo, komu się uda
  5. Dantejskie sceny w przychodni. Mężczyzna nagle rzucił się na 2 bezbronne kobiety, stan jednej jest ciężki
  6. Leczniczy napój z chrzanu dezynfekuje i tworzy w organizmie bakteriobójczą twierdzę

Źródło: party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News