Niewiarygodne, jak w młodości nazywali Sylwię Bombę. Strasznie przykre

Niewiarygodne, jak w młodości nazywali Sylwię Bombę. Strasznie przykre Źródło: Instagram / Sylwia Bomba

Sylwia Bomba jest gwiazdą programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością. W jednym z odcinków bohaterka opowiedziała o przezwiskach, jakie słyszała w młodości. Te okazały się bardzo przykre i krzywdzące.

Sylwia Bomba należy obecnie do grona najbardziej popularnych wśród internautów celebrytek. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 551 tys. osób, które chcą na co dzień przyglądać się prywatnemu oraz zawodowemu życiu medialnej ulubienicy. Ogromny rozgłos przyniósł Bombie oczywiście program "Gogglebox. Przed telewizorem", emitowany przez stację TTV.

Sylwia Bomba opowiedziała o przykrych doświadczeniach

W jednym z odcinków formatu celebrytka zdecydowała się opowiedzieć o trudnych sytuacjach ze swej przeszłości. Bomba nie ukrywa, że przeszła dużą metamorfozę. Przed nią stykała się niestety z wieloma krzywdzącymi, bolesnymi opiniami. Jak wyznała przed kamerami, w młodości była nawet nazywana "grubą świnią". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie tylko przemiana fizyczna, ale przede wszystkim psychiczna pomogła jej jednak poradzić sobie z podobnymi doświadczeniami. Dziś Bomba jest bardzo pewna siebie i otwarta na ludzi. Decydując się na udział w programie telewizyjnym, musiała także zdawać sobie sprawę z faktu, że opinie widzów na jej temat mogą być różne. Mimo tego podjęła to wyzwanie.

Celebrytka podzieliła się z internautami starym zdjęciem

Na początku zeszłego roku Bomba pokazała fanom na swym profilu na Instagramie, jak wyglądała 15 lat temu, porównując stare zdjęcie z całkowicie nowym. Celebrytka udowodniła, że ma duży dystans do siebie, z uśmiechem podchodząc do swej przemiany.

Dzisiaj grzeje: 1. Myjesz kurczaka przed gotowaniem? Nigdy tego nie rób, FDA ostrzega. Możesz się zatruć
2. Tragedia polskiej rodziny. Nie żyje mama i trójka małych dzieci, tata w ciężkim stanie walczy o życie

- Niestety nie mam zdjęcia sprzed 10 lat, bo zwyczajnie wstydziłam się siebie i gdy ktoś robił zdjęcia, uciekałam sprzed obiektywu. Ale! koleżanka ostatnio wysłała mi zdjęcie z liceum, czyli zdjęcie sprzed 15 lat. Zamiast 10 years challenge pokazuje swoje minus 30 kilo challenge. Na pierwszym zdjęciu miałam jakieś 18 lat i 90 kg, głównie uczyłam się, zajadając czekoladę (tak, tak byłam kujonką), a na zdjęciu po prawej z lipca zeszłego roku miałam 32 lata i byłam w 5 miesiącu ciąży. Co to dobra fryzura potrafi zrobić z człowieka - żartowała Bomba, dzieląc się z internautami prywatną pamiątką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie
  4. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu
  5. Popularny produkt niszczy tarczycę i powoduje nowotwór. Lepiej natychmiast wyrzuć go z lodówki

Źródła: Gogglebox. Przed telewizorem, Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News