Przerażonej Sylwii Bombie odebrało mowę. Gdyby nie interwencja policji, doszłoby do okropnej zbrodni

Przerażonej Sylwii Bombie odebrało mowę. Gdyby nie interwencja policji, doszłoby do okropnej zbrodni Źródło: YouTube / TTV

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska, znane widzom przede wszystkim z programu "Googlebox. Przed telewizorem", wystąpiły niedawno gościnnie w formacie "Usterka". Bohaterki odcinka zdecydowały się wezwać na plan policję. Jak się bowiem okazało, w czasie nagrań mogło dojść do tragedii.

Sylwia Bomba niedawno została mamą, a jej przyjaciółka Ewa Mrozowska-Kozłowska, z którą występuje w "Googlebox. Przed telewizorem", spodziewa się obecnie dziecka. Panie zostały więc zaproszone do gościnnego udziału w programie "Usterka", gdzie miały przyglądać się i oceniać pracę opiekunów oraz opiekunek dla maluchów.

Sylwia Bomba z przyjaciółką interweniowały 

W czasie nagrań nieomal doszło do prawdziwej tragedii. Możliwe, że Bombie i Mrozowskiej-Kozłowskiej udało się zapobiec naprawdę dramatycznym zdarzeniom. Wątpliwości oraz niepokój bohaterek odcinka wzbudziło zachowanie jednego z opiekunów, który w nieodpowiedni sposób traktował malucha.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna miał zająć się dzieckiem, któremu rodzice zabronili korzystać z telefonu komórkowego. Początkowo opiekun jedynie się z nim droczył, jednak po jakimś czasie zaczął je przytulać, łaskotać oraz klepać po plecach w sposób podejrzany dla Bomby i Mrozowskiej-Kozłowskiej. Panie zdecydowały się więc wezwać policję, aby sprawy nie rozwinęły się w niekontrolowanym, jeszcze gorszym kierunku.

Sprawą zajmie się prokuratura

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Agnieszka Chylińska pokazała rzecz, którą zrobiła jej córka. Serce pęka, żaden rodzic nie wie, jak zareagować

Ostatecznie mężczyzna został więc wyprowadzony z mieszkania w kajdankach. Sprawą zajęła się już Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ursynów. Jej przedstawiciele wydali nawet specjalny komunikat.

- Na podstawie zawiadomienia wszczęto śledztwo w sprawie dopuszczenia się w dniu 26.08.2019 r. w Warszawie przez ustaloną osobę wobec małoletniego poniżej lat 15 innej czynności seksualnej, tj. o czyn z art. 200 § 1 kk - napisano w oświadczeniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Okrutnie zakpili z Maryli Rodowicz w The Voice Kids. Powróciły przykre wspomnienia
  4. Objawienie na scenie "The Voice Kids"! Gdy tylko otworzył usta, odwróciły się wszystkie fotele, niezwykła reakcja Dawida Kwiatkowskiego
  5. Przez 14 lat każdego dnia czekał na przystanku na swojego właściciela. Historia tego psa poruszyła cały świat

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News