Mąż wyrzucił z domu Sylwię. Kobieta twierdzi, że ma układy z władzami, jest nietykalny

Mąż wyrzucił z domu Sylwię. Kobieta twierdzi, że ma układy z władzami, jest nietykalny Źródło: TVP VOD

Sylwia została wyrzucona z domu prosto na bruk. Z racji tego, że mąż był mundurowym twierdzi, że ma układy z urzędnikami i przez to z łatwością utrudnia jej życie. Jego działania także są bezkarne - kobieta nie wie już, jak ma sobie radzić. Mimo, że są po rozwodzie, były mąż nie miał prawa jej eksmitować.

Sylwia szukała pomocy już wszędzie, ale wierzy, że medialne nagłośnienie sprawy w programie "Sprawa dla reportera" poprawi jej beznadziejną sytuację. Wraz z mężem dorobiła się wspólnego domu, lecz nie ma teraz do niego praw - nie może się nawet zbliżyć do bramy. Własność po rozwodzie nadal jest wspólna.

Sylwia jest zdania, że jej mąż ma układy. Wielokrotnie nadużywał alkoholu, gwałcił, a nie został ukarany

Sylwia relacjonuje, że wielokrotnie chciała wejść do swojego domu. Prawnie to nadal jej własność. Gdy poślubiła strażaka, czuła się szczęśliwa, a wspólnie z nowym mężem szybko wybudowała wspólny dom. Dziś jej życie to piekło. Rodzina jej byłego męża również utrudnia jej życie. Wymieniają zamki, klucze, bronią wejścia na posesję jak tylko mogą. Pani Sylwia w pewnym momencie, gdy doświadczyła wypychania za bramę przez mężczyzn, użyła nawet gazu łzawiącego. Została za to ukarana.

Ich małżeństwo było w miarę zgodne aż do narodzin córki, Oliwii. Mąż zarzucał jej, że to nie jest jego dziecko. Potem rozpoczął się koszmar - partner zaczął pić i zachowywać się agresywnie.

- Zmuszał mnie do współżycia pod wpływem alkoholu. Ja nie chciałam, po prostu mnie zmuszał i gwałcił - wspomina trudne chwile Sylwia.

- Mamuś ja nie wiem, czy wy zdążycie przyjechać, bo on stoi nad nami z nożem. Policjant mówi: "ale Romek, co ty odpie**alasz?", a on: "ale co?" - relacjonuje zapłakana mama kobiety. Była żona dodaje, że za każdym razem na interwencję przyjeżdżali jego koledzy, którzy bagatelizowali sprawę.

Sylwia przegrywa każdą sprawę, a mężowi wiele rzeczy uchodzi na sucho dzięki kolegom z policji

Kiedy stał pijany z nożem nad matką z dzieckiem, policjanci klepali go po plecach i kazali mu się tylko uspokoić. Po oddaleniu się władz koszmar zaczynał się na nowo. Potem doszło też do tego, że mężczyzna bił Oliwię. Rozwód został podjęty z powodu obopólnej winy, ponieważ Sylwia rzekomo zdradzała Romka z jego kolegami - świadczyli nieprawdę w sądzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jakiś czas później Sylwia poznała swojego obecnego partnera. Obecnie kobieta mieszka z córką u swoich rodziców. Chciała nadal mieszkać w domu byłego męża, ponieważ również należał do niej. Była możliwość, żeby budynek podzielić na pół, były dwa odrębne wejścia. Były mąż w tej sytuacji zburzył schody, żeby zaniżyć wartość nieruchomości. Świadkowie zeznawali na korzyść Romka - mówili, że Sylwia się włamuje, chce tam siłą mieszkać. Kobieta wymieniła zamki do swojej połowy domu, a on je uszkadzał i usuwał.

Dzisiaj grzeje: 1. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia

2. Ciemna strona 500 plus. Program wyrządza sporo szkód

Sylwia opowiada również, że jej mąż i jego rodzina nie mieli zbyt dużo pieniędzy, a największy wkład należał do rodziny Sylwii i do niej samej. Zaciągnęli kredyt hipoteczny na 150 tysięcy złotych. Zaległości musi spłacać były mąż, ponieważ Sylwia nie może mieszkać w tym domu przez jego decyzję.

Aktualny partner kobiety również jest pewien, że Romek ma układy z policjantami, komendantami i prokuratorami. Sylwia przegrywa wszystkie sprawy, nawet zgłoszenie o nielegalnym posiadaniu broni przez Romka zostało zbagatelizowane. Kolega policjant uprzedził go o przeszukaniu, oczywiście niczego nie znaleziono, a kobieta na własne oczy widziała granat, amunicję i broń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polska aktorka sfingowała własną śmierć i uciekła z kraju. Po latach ujawniono szokujące fakty
  2. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzeli do środka
  3. Mąż wykrzyczał do żony najbardziej przykre słowa. Bo ich dziecko urodziło się rude
  4. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia
  5. Mężczyzna zauważył wystającą z brzegu rzeki "dłoń". Nurkowie nie spodziewali się tego, co wyjmą z wody

Źródło: TVP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News