Sylwestrowy melanż u Donalda Trumpa, bogactwo i zabawa. Działo się (FOTO)

Sylwestrowy melanż u Donalda Trumpa, bogactwo i zabawa. Działo się (FOTO)

W swoim ośrodku na Florydzie Donald Trump zorganizował bardzo wystawną imprezę sylwestrową. Prezydent-elekt postanowił przywitać nowy, 2017 rok, z pompą. Na imprezie nie zabrakło więc przepychu i sław.

Impreza odbyła się w Mar-a-Lago, ośrodku wypoczynkowym Donalda Trumpa na Florydzie. Oprócz najważniejszego gościa, czyli gospodarza - przyszłego prezydenta, Donalda Trumpa - dużą furorę zrobił Sylwester Stallone.

Sławny aktor otrzymał zaproszenie na imprezę ponieważ podczas wyborów prezydenckich w USA był jednym z niewielu sław, które popierały kandydaturę Donalda Trumpa. Prezydent-elekt stwierdził więc, że wyprawienie wystawnej imprezy i ugoszczenie na niej Stallone'a, będzie dobrym scementowaniem ich znajomości.

Aktor nie przyszedł jednak na imprezę bez prezentu dla przyszłego prezydenta. Gwiazdor filmów akcji przyniósł ze sobą dość nietypowy prezent. Stallone sprezentował Trumpowi zdjęcie oprawione w ramę, które przedstawia komentarze uderzające w Trumpa i słowa poparcia od Stallone'a jako opozycję wobec krytyki.

Wszelkie zdjęcia z imprezy pochodzą tylko z mediów społecznościowych osób, które były obecne w Mar-a-Lago. Na imprezę nie wpuszczono bowiem żadnych dziennikarzy.

źródło: twitter.com/MichaelDelauzon źródło: twitter.com/EricTrump źródło: twitter.com/MichaelDelauzon źródło: twitter.com/MichaelDelauzon źródło: twitter.com/MichaelDelauzon źródło: twitter.com/MichaelDelauzon źródło: twitter.com/MichaelDelauzon źródło: twitter.com/MichaelDelauzon źródło: twitter.com/MichaelDelauzon

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News