Była szampańska zabawa, teraz jest płacz i zgrzytanie zębami. Tysiące Polaków w potrzasku

Była szampańska zabawa, teraz jest płacz i zgrzytanie zębami. Tysiące Polaków w potrzasku

Sylwester to jeden z najbardziej podniosłych i emocjonujących dni w roku, na który wiele osób przygotowuje się przez długi czas. Największe imprezy są już jednak za nami, większość stara się wrócić do codziennego trybu życia, nie każdy jednak ma taką możliwość. Tysiące Polaków znalazło się w tragicznej pułapce. 

Sylwester to bez wątpienia niezwykle emocjonujący dzień każdego roku, który zawsze spędzić chcemy w wyjątkowy sposób i szczególnie powitać nadchodzący, nowy rok. Dla każdego z nas ta chwila jest szczególnie ważna, często wiąże się bowiem z dalekimi wyjazdami, świętowaniem w wyjątkowym dla siebie miejscu czy wzięciu udziału w jednej z najpopularniejszych imprez w Polsce. Choć od największego sylwestra w naszym kraju organizowanego w Zakopanem przez TVP minęły już dwa dni, nie wszystkim do tej pory udało się wrócić spokojnie do domów. Tysiącom ludzi pozostał jedynie płacz i zgrzytanie zębów, nic bowiem nie są w stanie zrobić i pozostaje im jedynie cierpliwe oczekiwanie na wydostanie się z pułapki.

Sylwester zakończony. Zakopianka zakorkowana

Zakopianka to jedna z tych dróg w Polsce, o której wyjątkowo często rozpisują się media. Raz po raz pojawiają się informacje o wypadkach lub gigantycznych korkach, tym razem jednak sytuacja jest naprawdę tragiczna. Jak można się było domyślić, od wczoraj z Zakopanego wyjeżdżają tysiące turystów, którzy przyjechali tam powitać nowy rok wraz z artystami zaproszonymi przez TVP. Taka sytuacja powoduje ogromne utrudnienia na drodze oraz gigantyczne korki, które ciągną się przez dziesiątki kilometrów. Samo przejechanie wczoraj 21 km z Zakopanego do Nowego Targu zajmowało blisko 40 minut, a średnia prędkość samochodów nie przekraczała miejscami 20 km/h.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wypadek na Zakopiance. Droga zablokowana

Choć dzisiaj rano sytuacja nieco się poprawiła, wciąż ciężko powiedzieć, że jest dobrze. Kolejki są ogromne, a jakby tego było mało, na trasie w miejscowości Naprawa doszło do wypadku. Samochód dostawczy zderzył się z trzema samochodami osobowymi. - Kierujący volkswagenem Golfem jadąc w kierunku Krakowa zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem osobowym. Na oba pojazdy najechały kolejne dwa auta - informuje asp. sztab. Anna Gąsiorek-Rezel. Jeden z kierowców przetransportowany został do szpitala, pozostałym na szczęście nic się nie stało, lecz cała droga jest zablokowana, a korki znów się powiększają. Policja kieruje ruch na objazd przez Mszanę Dolną, jednak odczekać swoje będzie trzeba jeszcze w Zakopanem, z którego wyjazd może zająć nawet pół godziny. Na całą drogę ze stolicy polskich gór do Krakowa poświęcić będziemy musieli ponad trzy godziny. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gwiazda TVP wstrząsnęła fanami w Sylwestra! Powiedziała wszystko
  2. Możesz zaoszczędzić ogromne pieniądze! Musisz się jednak pospieszyć, zostało już tylko 5 dni
  3. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Gwiazdor ma piękne apartamenty
  4. Dorota Wellman: syn gwiazdy to prawdziwa zagadka. Nie znajdziecie go na Instagramie
  5. Powiedział jedno zdanie o sylwestrze TVN. Najbardziej OBLEŚNA reakcja dziennikarki TVP w historii
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu