jacek kurski
fot.youtube.com/polskierafdio
Mateusz Wysokiński - 31 Grudnia 2018

Skandal przed samym Sylwestrem z TVP! Szokująca decyzja Kurskiego

Sylwester z TVP w tym roku zapowiada się na naprawdę udaną imprezę. Największy sylwester w Polsce będzie widowiskiem, które już na zawsze zapisze się w historii polskiej telewizji. Niestety nie wszyscy będą mogli zobaczyć, jak wygląda impreza. Wszystko przez szokującą decyzję szefa TVP - Jacka Kurskiego.

Sylwester z TVP zgromadzi tysiące Polaków. Impreza, która jest organizowana w Zakopanem, według pracowników telewizji publicznej może zgromadzić tysiące uczestników i jeszcze więcej telewidzów, którzy z zainteresowaniem będą śledzić występy lubianych gwiazd. Niestety jednak nie wszystkie redakcje, które starały się o akredytację prasową na teren imprezy, będą mogły na nią wejść. Boleśnie przekonali się o tym dziennikarze Gazety Wyborczej, którzy spotkali się z natychmiastowym sprzeciwem ze strony Jacka Kurskiego.

Sylwester z TVP bez Wyborczej

Gazeta Wyborcza jest bez wątpienia jedną z największych gazet na polskim rynku wydawniczym. Dziennik, który jest własnością Agory, starał się o akredytację dla swojego pracownika, który mógłby opisać imprezę TVP dla czytelników giganta prasowego. Niestety odpowiednich dokumentów w tej sprawie nie wydał Jacek Kurski, który kategorycznie odmówił pracownikom Wyborczej pojawienia się na terenie imprezy. Pomimo tego, że dziennikarze dostali wiadomość zwrotną z biura PR Telewizji Publicznej, to nie znalazło się tam uargumentowanie, czemu właściwie Gazeta Wyborcza nie może znaleźć się na imprezie. Taka sytuacja bardzo rozzłościła redakcję krakowskiego oddziału gazety.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
eric_cantonaNajwiększe skandale na stadionach [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Dziennikarze odpowiadają TVP

Decyzja Szefa TVP o niewpuszczeniu stojącej po opozycyjnej stronie Gazety Wyborczej bardzo zdenerwowała pracowników krakowskiego wydania dziennika, którzy pomimo prób kontaktu z TVP byli lekceważeni albo nie byli w stanie porozumieć się z osobą odpowiedzialną za przyznawanie akredytacji - Prawdopodobnie Jacek Kurski bardzo wstydzi się tego, co robi z telewizją publiczną i nie chce, by jakiekolwiek wzmianki o jego działaniach pojawiały się w naszej gazecie. Wskazuje na to również anonimowość jego pracowników. Jakoś rozumiem ten wstyd, ale mimo to decyzją jestem zaskoczony: przecież nasz fotograf chciał tylko sfotografować z bliska Zenka Martyniuka. Nikt z zespołu nie podejrzewał, że będzie to niemożliwe - komentuje w "GW" Michał Olszewski, redaktor naczelny krakowskiej "Wyborczej".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Horoskop na noc sylwestrową zachwyca! Te znaki przeżyją coś wspaniałego
  2. Uwielbiany gwiazdor disco polo miał straszny wypadek! Co z sylwestrowym koncertem?!
  3. Anna Mucha: wiek gwiazdy szokuje. Aktorka wygląda dużo młodziej!
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. TVP już nie będzie takie samo. Nie żyje wybitna, znana dziennikarka
lewandowski2Czym jeździ Lewandowski? Boskie auta gwiazd futbolu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News