Po Sylwestrze Zakopane jest totalnie sparaliżowane! Dziesiątki tysięcy wściekłych Polaków

Po Sylwestrze Zakopane jest totalnie sparaliżowane! Dziesiątki tysięcy wściekłych Polaków Źródło: screen tvp.pl

Sylwester w Zakopanem bez wątpienia był gigantycznym wydarzeniem, którego skutki teraz są aż nad wyraz odczuwalne. Bynajmniej nie chodzi o porannego kaca, a korki, które sparaliżowały całe miasto.

Sylwester w Zakopanem w tym roku, podobnie, jak w poprzednim był organizowany przez TVP. Tegoroczna impreza rozbrzmiewała głównie w rytmach disco polo, co bez wątpienia wpłynęło na szamańską atmosferę podczas imprezy. Niestety, wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć i tak też zakończyły się wszystkie sylwestrowe imprezy w naszym kraju. Wiele osób powitało Nowy Rok w potwornych cierpieniach, jednak koszmar innych dopiero miał nadejść.

Sylwester w Zakopanem sparaliżował całe miasto

Wiadome jest nie od dziś, że jeżeli damy się ponieść zabawie zbyt mocno to rano czekać nas będzie bardzo ciężka pobudka. Ból głowy, nudności i ogólne złe samopoczucie, a przede wszystkim skrajne wyczerpanie to tylko nieliczne cechy noworocznych demonów, które odwiedziły wielu Polaków. Jednak kaca da się przeżyć oraz go zaleczyć, a osoby bawiące się w zimowej stolicy Polski utknęły teraz w poważnych tarapatach. Wszystko dlatego, że większość przyjezdnych postanowiło wrócić do swoich domów dopiero w środę, co sprawiło, że cała zakopianka zamieniła się w gigantyczny korek. Co więcej już około południa miał na niej miejsce wypadek z udziałem 4 samochodów, co całkowicie uniemożliwiło ruch w obie strony. Ilość wyjeżdżających z Zakopanego osób była tak gigantyczna, że korek zaczął się tworzyć jeszcze w środku miasta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Żeby jeszcze tego było mało, to zimna postanowiła nam o sobie przypomnieć i z każdą chwilą warunki na drodze stawały się coraz gorsze. To wszystko sprawiło, że trasę Zakopane-Kraków kierowcy pokonywali w 5 godzin. Żeby dostać się do Nowego Targu, trzeba było na to poświęcić aż 3 godziny, a odległość pomiędzy tymi dwoma miastami to trochę ponad 20 kilometrów. Nie da się ukryć, że dla tysięcy Polaków ten rok nie zaczął się najlepiej. Miejmy nadzieję, że jego dalszy przebieg będzie dla nas już bardziej łaskawy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tak źle w Polsce jeszcze nie było. Służby wydały ostrzeżenia NAJWYŻSZEGO STOPNIA
  2. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Gwiazdor ma piękne apartamenty
  3. Przepowiednie na 2019. Najgorsze dopiero przed nami?
  4. Taco Hemingway i Iga Lis. Zdjęcie 2019, Instagram
  5. Znana dziennikarka TVP znaleziona martwa w swoim domu. Służby w akcji
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News