Sylwester w TVP był jednym z największych sukcesów telewizji Publicznej od lat. Produkcja o nazwie „Sylwester Marzeń” została obejrzana przez prawie 7 milionów ludzi. Pomimo tego, że emisja programu miała miejsce w poniedziałek 31 grudnia, to stacja podjęła decyzję o zrobieniu telewizyjnej powtórki z wydarzenia. Widzowie są zniesmaczeni zachowaniem prezesa stacji i próbują przemówić mu do rozsądku.

Sylwester w TVP cieszył się tak wielką popularnością, jaką nie mógł poszczycić się żaden z sylwestrów organizowanych przez konkurencyjne stacje telewizje. Z racji tego, że widowisko obejrzało tak dużo widzów w Polsce, to telewizja Polska zdecydowała się na jego powtórkę 4 dni później. Widzowie byli widocznie zaskoczeni taką decyzją i zaczęli atakować szefa stacji – Jacka Kurskiego.

Sylwester w TVP doczekał się powtórki. Widzowie w szoku

O tym, jak dobre wyniki Telewizja Publiczna zrobiła w trakcie sylwestra, niech świadczy fakt, że konkurencję z Polsatu i TVN przebiła o całe 5 milionów widzów. Tak duża aprobata ze strony telewidzów bardzo poruszyła prezesa TVP, który postanowił wznowić emisję imprezy sylwestrowej aż 4 dni po skończeniu widowiska.

– Wczorajszą powtórkę Sylwestra Marzeń w TVP2 obejrzało 1,45 mln Widzów (więcej niż premierę Sylwestra jednej z konkurencyjnych stacji). Dziś, na specjalne życzenie Telewidzów, tuż po Voice Kids o 22.15 ostatnia część powtórki Sylwestra z Zakopanego. Polecam – napisał widocznie uradowany Jacek Kurski na swoim Twitterze.

Zachowanie Kurskiego rozwścieczyło widzów

Pomimo sukcesu widowiska i dobrego PR Telewizji Publicznej, widzowie zaczęli zarzucać Kurskiego, że przesada z tym przechwalaniem się swoim Sylwestrem i ludzie mają już dosyć oglądania widowiska, które widzieli całkiem niedawno.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doda i jej najcięższe grzechy. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

– „Proszę pana, to jest śmieszne. 4 stycznia był materiał o sylwestrze w głównym wydaniu Wiadomości. Nie czuje Pan, że czas przestać?”, „Przestaję Pana hejtować. Pan oszalał. Wyrazy głębokiego współczucia.” „Ten Sylwester Marzeń to nowa tradycja nowego roku, tak jak „Kevin sam w domu”, „Teraz Sylwester marzeń do Trzech Króli codziennie” – pisali obserwatorzy Kurskiego na Twitterze.

Czy Jacek Kurski odniesie się do słów internautów? A może nadal będzie promował sylwestrowy koncert i powtarzał go w swoich mediach? Pomimo tego, że telewizja publiczna bardzo dużo zyskała pod względem wizerunkowym z powodu sylwestra, to według internautów bardzo szybko może to stracić przez za duże obnoszenie się swoim sukcesem.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
  2. Szokujące wyznanie Czytelnika: „Ta jędza wrobiła mnie w DZIECKO! Nie zapłacę ani grosza”
  3. Co tam się wydarzyło?! Widzowie Polsatu wstrzymali oddech w czasie występu na żywo
  4. Szaleństwa kultowej gwiazdy Klanu odebrały nam mowę!
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi

10 najgłośniejszych wojen polskich gwiazd [ZDJĘCIA]