Zwariowali! TVP w odmętach szaleństwa, sylwester jeszcze się u nich nie skończył

Zwariowali! TVP w odmętach szaleństwa, sylwester jeszcze się u nich nie skończył

Sylwester w TVP był jednym z największych sukcesów telewizji Publicznej od lat. Produkcja o nazwie "Sylwester Marzeń" została obejrzana przez prawie 7 milionów ludzi. Pomimo tego, że emisja programu miała miejsce w poniedziałek 31 grudnia, to stacja podjęła decyzję o zrobieniu telewizyjnej powtórki z wydarzenia. Widzowie są zniesmaczeni zachowaniem prezesa stacji i próbują przemówić mu do rozsądku.

Sylwester w TVP cieszył się tak wielką popularnością, jaką nie mógł poszczycić się żaden z sylwestrów organizowanych przez konkurencyjne stacje telewizje. Z racji tego, że widowisko obejrzało tak dużo widzów w Polsce, to telewizja Polska zdecydowała się na jego powtórkę 4 dni później. Widzowie byli widocznie zaskoczeni taką decyzją i zaczęli atakować szefa stacji - Jacka Kurskiego.

Sylwester w TVP doczekał się powtórki. Widzowie w szoku

O tym, jak dobre wyniki Telewizja Publiczna zrobiła w trakcie sylwestra, niech świadczy fakt, że konkurencję z Polsatu i TVN przebiła o całe 5 milionów widzów. Tak duża aprobata ze strony telewidzów bardzo poruszyła prezesa TVP, który postanowił wznowić emisję imprezy sylwestrowej aż 4 dni po skończeniu widowiska. - Wczorajszą powtórkę Sylwestra Marzeń w TVP2 obejrzało 1,45 mln Widzów (więcej niż premierę Sylwestra jednej z konkurencyjnych stacji). Dziś, na specjalne życzenie Telewidzów, tuż po Voice Kids o 22.15 ostatnia część powtórki Sylwestra z Zakopanego. Polecam - napisał widocznie uradowany Jacek Kurski na swoim Twitterze.

Zachowanie Kurskiego rozwścieczyło widzów

Pomimo sukcesu widowiska i dobrego PR Telewizji Publicznej, widzowie zaczęli zarzucać Kurskiego, że przesada z tym przechwalaniem się swoim Sylwestrem i ludzie mają już dosyć oglądania widowiska, które widzieli całkiem niedawno.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - "Proszę pana, to jest śmieszne. 4 stycznia był materiał o sylwestrze w głównym wydaniu Wiadomości. Nie czuje Pan, że czas przestać?", "Przestaję Pana hejtować. Pan oszalał. Wyrazy głębokiego współczucia." "Ten Sylwester Marzeń to nowa tradycja nowego roku, tak jak "Kevin sam w domu", "Teraz Sylwester marzeń do Trzech Króli codziennie" - pisali obserwatorzy Kurskiego na Twitterze. Czy Jacek Kurski odniesie się do słów internautów? A może nadal będzie promował sylwestrowy koncert i powtarzał go w swoich mediach? Pomimo tego, że telewizja publiczna bardzo dużo zyskała pod względem wizerunkowym z powodu sylwestra, to według internautów bardzo szybko może to stracić przez za duże obnoszenie się swoim sukcesem. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
  2. Szokujące wyznanie Czytelnika: "Ta jędza wrobiła mnie w DZIECKO! Nie zapłacę ani grosza"
  3. Co tam się wydarzyło?! Widzowie Polsatu wstrzymali oddech w czasie występu na żywo
  4. Szaleństwa kultowej gwiazdy Klanu odebrały nam mowę!
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News