Kurdej-Szatan podle potraktowana! Jesteśmy z Tobą Basiu

Kurdej-Szatan podle potraktowana! Jesteśmy z Tobą Basiu

Sylwester TVP był dla niej pierwszym tego rodzaju wyzwaniem. Prowadząca wydarzenie Barbara Kurdej-Szatan wyglądała ostatniego wieczoru obłędnie. Nie obyło się jednak bez krytyki - na szczęście niknącej w gąszczu pochwał.

Sylwester TVP 2018 przeszedł do historii. Na Równi Krupowej w Zakopanem już po raz kolejny bawiły się tysiące Polaków, a wraz z nimi miliony przed telewizorami. Koncerty, mimo kilku niedoskonałości, spotkały się z przyjemnym odzewem, a grono gwiazd w ocenie wielu przyćmiło konkurencyjne sylwestry.

Sylwester TVP i piękna prowadząca, która zachwyciła Polskę

Nie byłoby dobrego Sylwestra bez zgranej pary prowadzących. Otoczkę wczorajszego wieczoru podkręcała Barbara Kurdej-Szatan. Blondwłosa piękność urosła w ostatnich miesiącach do rangi gwiazdy polskiego show-biznesu. Przekazanie jej "konferansjerki" wielkiego wydarzenia nie było przypadkowe. Kurdej-Szatan witała więc nowy rok w pracy. Ale za to z jakim animuszem! Jej kreacja nie mogła przejść bez zauważenia. Morski, brylantowy kolor, cekiny, głębokie wcięcie - obok prowadzącej nie dało się przejść obojętnie. - O północy stałam się syreną i tak rozpoczęłam 2019 rok, zatem będzie bajkowy - napisała na swoim Instagramie Barbara Kurdej-Szatan już po północy. Kobieta nie była sama w ten wielki wieczór. Na scenie i poza nią wspierali ją mąż Rafał Szatan z córką. Co jak co - najbliższych warto mieć zawsze przy sobie, nawet gdy obowiązki wzywają. W sieci nie obyło się jednak bez przykrych słów. Komentujący kreację Kurdej-Szatan wypominali jej "lansowanie, również jej męża". - Żałośnie lansowałaś siebie i mężusia - czytamy na Instagramie aktorki. Ów przytyk zaniknął jednak w gąszczu pochwał i wyrazów uznania. Nic dziwnego, kreacja upodabniająca do bajkowej syreny, uwydatniła walory kobiety. Kurdej-Szatan mogła czuć się jak bogini. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: - Cudowny wieczór, przepiękna kobieta i wyjątkowa biżuteria! Basiu błyszczałaś dziś niczym najpiękniejszy brylant - czytamy w kolejnym z komentarzy pod zdjęciem Kurdej-Szatan w kreacji sylwestrowej. - Piękna syrena - rzucił oględnie inny z internautów. Fani nie mają wątpliwości, że prowadząca Sylwester TVP trafiła w gust Polaków. Olśniewający błysk, werwa w głosie - wchodzenie w nowy rok z taką prowadzącą było samą przyjemnością.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sylwester z TVP ZDEKLASOWAŁ konkurencję. Maksymalna miazga
  2. Sylwester w TVP jeszcze się nie zaczął, a już gigantyczna klapa. Ręce opadają
  3. Sensacja roku! Kurdej-Szatan i Sławomir, miliony Polaków to widziały
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News