sylwester TVP
tvp vod
Mateusz Wysokiński - 24 Grudnia 2019

Sylwester TVP w Zakopanem zagrożony? Radni podjęli ostateczną decyzję, nie ma dobrych informacji

Sylwester TVP jest zagrożony? Wiele wskazuje na to, że telewizja prowadzona przez Jacka Kurskiego nie będzie mogła zaliczyć tegorocznej zabawy sylwestrowej w Zakopanem do udanych. Wszystko przez nieoczekiwane okoliczności, które z pewnością zawiodą wielu widzów.

Sylwester TVP w zeszłym roku był wielkim sukcesem stacji, która chwaliła się nim na każdym kroku. Okazuje się, że tegoroczna zabawa może już nie być tak wspaniała, a jej przebieg wcale nie przejdzie do historii. Wszystko przez zdarzenie atmosferyczne, które zepsuło szykowaną scenę dla widowiska, a także decyzję radnych, przez którą zabawa może nie być aż tak widowiskowa i szampańska.

Sylwester TVP zagrożony? Niepokojące doniesienia z Zakopanego

Okazuje się, że tegoroczna zabawa sylwestrowa może nie dojść do skutku przez wiele czynników. Nad sceną, na której miała odbywać się impreza, doszło do potężnej zamieci, w trakcie której wiatr osiągnął 115 kilometrów na godzinę. W jej rezultacie podjęto decyzję o demontażu sceny.

Witold Pyrkosz w "M jak miłość"Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Ujawniono największą tajemnicę Pyrkosza w "M jak miłość"Czytaj dalej

- Trzeba było demontować scenę przygotowywaną na Sylwester Marzeń TVP w Zakopanem. W sobotę wiatr uszkodził płótna stanowiące część dekoracji oraz część stalową konstrukcji - donosi jeden z dziennikarzy Gazety Wyborczej

Żeby nieszczęścia nie było za mało, radni Zakopanego podjęli decyzję, która osłabi rangę imprezy i sprawi, że nie będzie już tak widowiskowa, a wielu może po prostu zawieść. Mowa o zakazie pokazów sztucznych ogni i fajerwerków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PiesNajdziwniejsze, najbrzydsze i zarazem najsłodsze psiaki na świecie. Mimo swojej brzydoty topią sercaCzytaj dalej

Radni zakazują fajerwerków. Scena Sylwestra TVP straci swój blask

Decyzja radnych w sprawie zakazu fajerwerków może odbić się na widowisku. Mimo że postulaty radnych miasta, mówiące o ochronie zwierząt i zabytkowych budynków są cenne, to nie da się ukryć, że brak charakterystycznego elementu sylwestra zmniejszy rangę przedsięwzięcia telewizji publicznej. Dla wielu może być to też ogromne rozczarowanie, bowiem zeszłoroczny pokaz był naprawdę widowiskowy.

Dzisiaj grzeje:

1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2. Smutne wieści ze szpitala ws. Pawła Królikowskiego. Jego syn ujawnił, nadchodzące święta będą bolesne dla rodziny

- Miasto Zakopane charakteryzuje się zwartą zabudową. Budynki przeważnie mają spadziste dachy, a więźba dachowa wykonana jest z elementów drewna [...] Podjęcie przedmiotowej uchwały jest zasadne również z uwagi na dobro zwierząt domowych i przebywających na obszarze Tatrzańskiego Parku Narodowego dzikich zwierząt. Zwierzęta domowe z powodu hałasu odczuwają paniczny lęk, co powoduje ich ucieczkę i zaginięcie, a w skrajnych przypadkach nawet śmierć. Dzikie zwierzęta, które pozostają w tym okresie w hibernacji w wyniku hałasu mogą ulec wybudzeniu, co może być śmiertelne w skutkach - czytamy w uchwale radnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Tragiczne wydarzenia w życiu Kipiel-Sztuki. Halinka z "Kiepskich" trzykrotnie przeżyła koszmar
  4. Kultowy polski reżyser zmarł w Wigilię w wieku 61-lat. Choroba, z którą przegrał, może dotknąć każdego mężczyznę
  5. Bohdan Smoleń nie żyje już od 3 lat. Mało kto wie, jak bolesne słowa wypowiedział nad jego trumną Zenon Laskowik

Paweł KrólikowskiŻycie nie oszczędzało Pawła Królikowskiego. Nowotwór nie był jedynym ciosem, który go spotkałCzytaj dalej

źródło : Gazeta Wyborcza

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News