Michale, trzymaj się! Szpak przeżyje ciężkie chwile po sylwestrze z Polsatem

Michale, trzymaj się! Szpak przeżyje ciężkie chwile po sylwestrze z Polsatem Źródło: yt/Polsat

Sylwester Polsat zaplanował w najmniejszych szczegółach. Okazuje się, że telewidzowie i obecni na miejscu goście nie byli rozczarowani występem Michała Szpaka. Piosenkarz wystąpił w odważnej kreacji i podbił serca swoim repertuarem. Teraz czyhają na niego liczne niebezpieczeństwa.

Sylwester Polsat przygotowywał od miesięcy. Piosenkarze świetnie się sprawdzili w swojej roli, a przygotowane przez nich aranżacje natychmiast podbiły serca obecnych. Okazuje się, że gwiazdą wieczoru został Michał Szpak. Internauci i media zwracają uwagę, że może być to punkt zwrotny w jego karierze.

Michał Szpak ma się czym pochwalić. Czy Sylwester Polsat przygotował z myślą o jego przyszłej karierze?

Michał pojawił się w nietypowej stylizacji, która przebiła inne gwiazdy. Niektórzy zwracali uwagę, że nawet Maryla Rodowicz nie zdecydowała się na tak odważną kreację. Jego piosenkę "Color of your life" śpiewali niemal wszyscy obecni na stadionie w Chorzowie. Później artysta sięgnął po znane kawałki, między innymi odśpiewał hit "I'm so excited". Tym samym porwał tysiące do wspólnej zabawy. Dzisiaj wszyscy zwracają uwagę, że był bezsprzecznie jedną z największych gwiazd imprezy Polsatu. Fani śpiewali z nim hity, powtarzając słowa piosenki. Zebrał salwy braw i setki okrzyków. Jednak internauci zwracają uwagę, że choć status gwiazdy już ma, trudno będzie mu się odnaleźć po tak spektakularnym występie. Wiele osób sugeruje, że poniesie go fala sławy i zapomni o swoich entuzjastach.

Kulisy kariery Michała Szpaka

To muzyka i fani są dla niego najważniejsi. Piosenkarz swoją karierę zaczął w talent-show, gdzie zszokował wyglądem i oczarował muzyką. Michała Szpaka z dnia na dzień poznali wszyscy, a on na oczach milionów walczył o prawo do byciem sobą. Malował paznokcie, nosił makijaż, nie stronił od sukienek - wszystko tłumaczył swoistym stylem i indywidualnością.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Swoimi kreacjami szokował i zdobywał rzeszę fanów. Ci zgłaszali, że jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, który nie zapomina o potrzebujących. Szpak jest żywo zaangażowany we wspieranie akcji charytatywnych i zachęca do współudziału także innych. Z pewnością należy do wąskiego grona artystów, którzy znajdują czas dla swoich sympatyków. Czy Michałowi odbije woda sodowa? Mężczyzna ma wszelkie powody, aby myśleć, że jest pierwszoligową gwiazdą. Po sylwestrowym występie pozostało wierzyć, że nie zapomni o początkach i będzie starał się zachować spokój.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przepowiednie na 2019. Najgorsze dopiero przed nami?
  2. Kuba Wojewódzki żyje jak król! Gwiazdor ma spektakularne posiadłości
  3. Fani oniemieli. Nieoficjalne, szokujące doniesienia o ojcostwie dziecka największej gwiazdy TVN
  4. Przerażająca operacja mózgu uwielbianej gwiazdy TVN. To zdjęcie rozrywa serce
  5. Dziennikarz TVN ujawnia przerażające informacje. Cała Polska zaniemówiła
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News