Sylwester 2020 Polacy informacje
Peakpx.com Creative Commons Zero - CC0
Joanna Szwalikowska - 19 Października 2020

Fatalne informacje dla wielu Polaków. Nagle wszystko odwołano, nie ma już odwrotu

Sylwester 2020 - czy są w ogóle szanse na to, że imprezy się odbędą? Niestety pojawiły się już pierwsze fatalne informacje dla Polaków. Wszystko zostało odwołane. Wygląda na to, że nie ma już odwrotu.

Sylwester 2020, a tym samym koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Pozostało już niewiele ponad dwa miesiące do przywitania nowego, 2021 roku. Do tej pory w ostatnią noc grudnia organizowano liczne koncerty oraz huczne imprezy z tej okazji. Brały w nich udział zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. Niestety, wszystko wskazuje na to, że w tym roku będziemy musieli się z nimi pożegnać.

Na cmentarzu zauważyła kartkę wiszącą na grobie. Podeszła bliżej i zamarła, natychmiast zaczęła uciekaćNa cmentarzu zauważyła kartkę wiszącą na grobie. Podeszła bliżej i zamarła, natychmiast zaczęła uciekaćCzytaj dalej

Sylwester 2020 - fatalne informacje dla Polaków

Każdego roku w ostatnią noc grudnia mieliśmy okazję brać udział lub oglądać w telewizji huczne koncerty transmitowane na żywo przez czołowe stacje telewizyjne. Zazwyczaj odbywały się one w największych miastach w kraju, jak np. Warszawa czy Zakopane. Niestety na ten moment wiele z nich znalazło się w strefie czerwonej z powodu pandemii koronawirusa. Jak wynika z najnowszych doniesień, w jednym z miejsc z pewnością taka impreza się nie odbędzie.

Choć stacje telewizyjne nie podjęły jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie organizacji masowej imprezy na świeżym powietrzu, panujące obostrzenia mogą nie pozwolić na tego typu wydarzenia. W niedawno udzielonym portalowi jastrzabpost.pl wywiadzie, Sławomir zdradził, że otrzymał już pierwsze propozycje występów sylwestrowych. Dodał jednak, że obawia się, iż niestety będą one mogły się odbyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Porzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuPorzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

- Propozycje są, ale nie wiemy jak to się skończy. Czy to w ogóle się odbędzie. Bardzo byśmy chcieli i z którejś propozycji na pewno skorzystamy. Natomiast to, czy będzie szansa, aby taka impreza się odbyła, to nie wiemy - mówił Sławomir w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl.

Wiemy już, że w tym roku występy nie odbędą się w Warszawie. Od kilku lat transmisją show ze stolicy zajmowała się stacja TVN. Na scenie umiejscowionej na Placu Bankowym mieliśmy okazję podziwiać prawdziwą plejadę gwiazd, jak Edyta Górniak, Beata Kozidrak czy Dawid Podsiadło. Karolina Gałecka, rzeczniczka ratusza stołecznego potwierdziła w rozmowie z PAP, że w Warszawie nie odbędzie się Sylwester 2020.

- W związku z obecną sytuacją epidemiczną w tym roku miejski sylwester nie odbędzie się. Ta impreza będzie odwołana w tym roku. Zdrowie mieszkańców jest najważniejsze - przekazała rzeczniczka. Wyraziła ona również nadzieję na to, że w przyszłym roku sytuacja epidemiczna będzie w stanie pozwolić na powrót do organizacji tej hucznej imprezy.

Dzisiaj grzeje:

1. Premier Morawiecki zapowiedział kolejne obostrzenia. Wszystko zmieni się już za kilka dni

2. Doda pokazała dzidziusia, fani nie mogą uwierzyć własnym oczom, są zachwyceni. „Dużo zdrówka dla was”

3. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Niestety, zagrożone małe dzieci i wiele rodzin

Pozostaje w takim razie pytanie o to, czy stacja TVN zupełnie zrezygnuje z organizacji koncertu sylwestrowego? Nie jesteśmy w stanie ostatecznie stwierdzić, jaka decyzja zostanie podjęta. Być może znajdą się rozwiązania, które pozwolą na nagranie widowiska np. ze studia telewizyjnego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ola Kwaśniewska wysłała męża po koperek i awokado. Ogromna wtopa, z jego pomyłki ciężko przestać się śmiać
  2. Skandal w sprawie Roberta Lewandowskiego. Znowu go pominęli, France Football jest bezlitosne, Polak bez nagrody
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Pacjenci trafią na Stadion Narodowy. Rusza budowa szpitali polowych w całym kraju, wiemy gdzie powstaną
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News