To on stworzył "Rambo". Nie żyje legenda produkcji filmowej

To on stworzył "Rambo". Nie żyje legenda produkcji filmowej

Sylvester Stallone jest prawdziwą ikoną światowego kina. Aktor wystąpił w dziesiątkach filmów, a wiele z nich stało się ikonicznych. Niestety teraz cały Internet obiegła informacja o śmierci osoby, która stworzyła legendarnego "Rambo".

Sylvester Stallone znany jest doskonale wszystkim kinomaniakom, niezależnie od wieku. Wszystko za sprawą jego ikonicznych filmów, w których wystąpił, a w innych wcielił się nawet w rolę reżysera. Tak było między innymi w przypadku historii o najsłynniejszym bokserze, mowa oczywiście o filmie "Rocky", którego kontynuacje nadal się ukazują. W nich również gra Stallone, ale tym razem w widzimy go jako trenera, a nie boksera. Innym legendarnym filmem, którego główna postać na zawsze zostanie zapamiętana jest "Rambo". Niestety osoba, która współtworzyła ten ikoniczny obraz odeszła.

Sylvester Stallone w żałobie

"Rambo" to prawdziwa kwintesencja kina akcji lat 70. XX wieku. Jeden bohater uzbrojony po zęby kontra cała armia. Oczywiście ostatecznie udaje mu się pokonać wszystkich przeciwników, a największym postrachem złoczyńców w jego rękach okazuje się nóż oraz łuk. Rzecz jasna film okazał się gigantycznym hitem, i pewnym się stało, że powstaną kolejne części, które również cieszyły się dużą popularnością, jednak żadna z nich nie powtórzyła sukcesu jedynki. Teraz cały Internet obiegła smutna wiadomość o śmierci producenta tego legendarnego filmu. Andrew Vajna ma na swoim koncie prawdziwe perełki, a prawdziwą perłą w jego dorobku jest cała trylogia o Johnie Rambo. Mężczyzna urodził się w 1944 roku w Budapeszcie, był pochodzenia węgiersko-żydowskiego. Jego rodzina przeprowadziła się po pacyfikacji powstania węgierskiego w 1956 roku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Mimo że Vajna odnosił gigantyczne sukcesy na rynku filmowym, to jego działalność nie kończyła się tylko na byciu producentem. 15 stycznia 2011 został powołany na komisarza rządowego do spraw węgierskiego przemysłu filmowego przez drugi rząd Viktora Orbána. Był wtedy odpowiedzialny za strategię zachowania filmu węgierskiego i rozwój węgierskiej twórczości filmowej. Nie ulega wątpliwości, że Vanja był prawdziwą ikoną, jeżeli chodzi o światowe kino i jego śmierć jest potwornym ciosem dla całego przemysłu filmowego. Mężczyzna odszedł, mając 74 lata. Nie jest znana dokładna przyczyna jego zgonu. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Daniel M. KPI I OBRAŻA polską policję! Syn króla disco polo w centrum afery
  2. Córka Ferdka z „Kiepskich” jest oszałamiająco piękna! Właśnie robi karierę w aktorstwie
  3. Zmasowana akcja fanów „Jaka to melodia”! Janowskiemu opadnie szczęka
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Ile zarabia Grażyna Torbicka? Zarobki dziennikarki przyprawią was o ZAWRÓT GŁOWY!
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News