Świńska grypa w Polsce, jest źle. Nie żyje kolejna osoba

Świńska grypa w Polsce, jest źle. Nie żyje kolejna osoba Źródło: Fot. Pixabay.com

Świńska grypa jest chorobą, która w przeszłości już wielokrotnie wywoływała dramatyczną panikę u milionów Polaków. Słusznie bali się jej wszyscy, a teraz okazuje się, że choroba znowu powróciła do naszego kraju. Właśnie potwierdzono, że kolejna osoba zmarła z jej powodu, a sytuacja naprawdę wygląda źle. 

Świńska grypa w ostatnich tygodniach spędza sen z powiek milionów Polaków. Raz po raz pojawiają się kolejne doniesienia o chorych osobach, szczególne przerażenie wywołują jednak te najpoważniejsze przypadki, których mimo pomocy medycznej nie udało się ich niestety uratować. Teraz po raz kolejny pojawiła się informacja, że świńska grypa zebrała przerażające żniwo w naszym kraju. Dopiero co lokalne media rozpisywały się o kolejnych trzech osobach zarażonych chorobą, a już pojawiła się przykra wiadomość o śmierci jednej z osób, u której potwierdzono zarażenie wirusem A/H1N1.

Świńska Grypa atakuje Polskę

Portal Eluban.pl niedawno informował, że w Łużyckim Centrum Medycznym w Lubaniu zanotowano aż trzy przypadki zarażenia przerażającym wirusem A/H1N1. Przez tak groźną sytuację placówka musiała wstrzymać odwiedziny, nie przyjmowano także nowych pacjentów. Sytuacja wygląda wyjątkowo strasznie i coraz więcej specjalistów głośno ostrzega przed epidemią choroby. Raz po raz w mediach pojawiają się przerażające doniesienia o osobach, które świńska grypa dopadła. Najbardziej jednak wstrząsające są te przypadki, gdy mimo interwencji lekarzy specjalistów i natychmiastowemu udzieleniu pomocy nie udało się chorych uratować. Właśnie pojawiła się informacja, iż kolejna osoba nie żyje.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejna osoba zmarła przez zarażenie wirusem A/H1N1

Trzy osoby w Łużyckim Centrum Medycznym w Lubaniu przeraziły nie tylko okolicznych mieszkańców, ale i wszystkich Polaków. Teraz jednak podano jeszcze gorszą informację - kolejna osoba, u której potwierdzono zarażenie wirusem A/H1N1 właśnie zmarła. - Pacjenci zakażeni wirusem A/H1N1 hospitalizowani w naszym szpitalu trafili do placówki już chorzy, więc na pewno do zakażenia nie doszło w szpitalu. Potwierdzam również, że jedna z pacjentek, u której potwierdzono świńską grypę zmarła. Była hospitalizowana kilkanaście dni, jednak nie udało się jej uratować - mówi Zdzisław Krynicki, Zastępca Kierownika Zakładu ds. Lecznictwa. Jak podają media, ofiarą przerażającej choroby jest 38-letnia kobieta, która była pracownicą lubańskiego szpitala. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Emeryci dostaną zawału. Oto kim jest mąż najbardziej ZNIENAWIDZONEJ gwiazdy TVN
  2. Dawna ikona TVP, dziś wygląda POTWORNIE. Nie uwierzycie, kto jest jej mężem!
  3. Panika w Warszawie. Morawiecki wprowadził drugi stopień alarmowy, ewakuowano metro
  4. To ona zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli. Fani wściekli
  5. Znaleziono teczkę współpracownika Kaczyńskiego. Już wiadomo, kto działał na rzecz służb PRL
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Gazeta Wyborcza
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News