W środku było 24 dzieci! Śmigłowiec ruszył, dramatyczna akcja służb

W środku było 24 dzieci! Śmigłowiec ruszył, dramatyczna akcja służb

Świętokrzyskie. Dziś rano doszło do bardzo groźnego wypadku z udziałem wiozącego dzieci autobusu. Droga, na której zdarzyła się kolizja, jest całkowicie zablokowana. Na miejscu zjawił się ratowniczy śmigłowiec.

W miejscowości Stodoły na drodze krajowej nr 74 między Opatowem i Annopolem ciężarówka zderzyła się z wiozącym młodzież szkolną autobusem. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Należy spodziewać się paraliżu komunikacyjnego. Na miejscu pracują już odpowiednie służby.

PILNE: Małgorzata Wassermann występuje przeciw PiS i odchodzi z Sejmu!

Świętokrzyskie: groźny wypadek na drodze krajowej 74

Zniszczonym autobusem jechało 24 dzieci. Najbardziej poszkodowany w wypadku został kierowca pojazdu, który wymagał natychmiastowej pomocy medycznej. Do szpitala został przetransportowany helikopterem. Dzieci w większości nie doznały żadnych obrażeń, kilkoro z nich ucierpiało nieznacznie. Wszystkie opuściły autobus o własnych siłach. Na miejscu pracuje 6 zastępów straży pożarnej. Droga między Wyszmontowem a Opatowem jest nieprzejezdna. Policja drogowa w tej chwili organizuje objazdy miejsca wypadku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. TRZECI polityk PiS i jedna z najważniejszych osób w państwie w szpitalu
  2. Kompromitująca wpadka w „Wiadomościach” TVP. Paskowy się nie popisał
  3. Wpadka Rusin przejdzie do historii DDTVN. Internauci zwijają się ze śmiechu
źródło: rmf24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News