Zrobiła swojemu psu świąteczną sesję. Ludzie padają ze śmiechu
Karol Zaborowski - 12 Grudnia 2018

Zrobiła swojemu psu świąteczną sesję. Ludzie padają ze śmiechu

Ubranka dla psów to dla niektórych osób są absolutnie niezrozumiałym fenomenem. Jadnak inni uważają je za bardzo urocze. W Internecie pojawiła się świąteczna sesja pewnego psa, która stała się gigantycznych hitem.

Ubranka dla psów z każdym rokiem stają się coraz bardziej popularne. Oczywiście w przypadku ras o krótkiej sierści specjalne stroje zimowe używane są od lat, ale teraz coraz więcej osób przebiera swoje pupile, aby zrobić im zdjęcia. Innym powodem jest zwyczajny fakt, że czworonogi wyglądają w nich po prostu uroczo. Jednak wygląda na to, że nie każdy pies jest zwolennikiem tej mody.

Świąteczne ubranka dla psów: sesja zdjęciowa przez którą popłaczesz się ze śmiechu

Anuko to imię psa, który swój dom odnalazł mając 5 lat. Jego właścicielka nie wyobraża sobie życia bez swojego przyjaciela, który umila jej każdy dzień. Kobieta sam przyznaje, że jest bardzo wdzięczna czworonogowi za to, co dla niej zrobił, ponieważ Anuko dosłownie odmienił jej życie. - Gdy pojawił się w moim życiu, zmagałam się z wieloma problemami. Nie miałam przyjaciół, a całe dnie spędzałam w łóżku. Anuko wszystko zmienił i dał mi wiele siły. Gdyby nie on, nie wiem w jakim byłabym teraz miejscu. Jestem mu bardzo wdzięczna i kocham go z całego serca - mówi właścicielka psa. Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia kobieta postanowiła urządzić specjalną sesję zdjęciową, w której w rolę modela wcielił się, a jakże by inaczej jej ukochany Anuko.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DodaDoda i jej najcięższe grzechy. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!Czytaj dalej
Psiak został szybko wystrojony w świąteczne elementy, takie jak rogi renifera oraz szalik i ustawiony do pozowania. Problem jednak polegał na tym, że mina psa wyrażała więcej niż tysiąc słów. Nie da się ukryć, że Anuko wygląda w swoim wdzianku uroczo, ale chyba nie był do końca zadowolony z tego, jak wygląda. Pies momentalnie stał się gwiazdą internetu, a jego wyraz pyszczka rozczuli nawet najbardziej zmrożone serce. Wystarczy na niego spojrzeć, aby od razu poprawić sobie humor.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. instagram.comPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. instagram.comPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. instagram.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Jak zrobić skrzata? Kilka chwil i stworzysz cudo – krok po kroku
  2. Justyna Żyła Instagram: Miejsce rodzinnego dramatu
  3. Ile mężów miała Kora? Nie wszystko wychodziło jej w życiu
  4. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość!
  5. Ile żon miał Karol Strasburger? Wielu może być zaskoczonych
12 najsławniejszych kotów świata [ZDJĘCIA]12 najsławniejszych kotów świata [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News