"Walduś z Kiepskich" stoczył batalię w sądzie. Wyrok jest bezlitosny

"Walduś z Kiepskich" stoczył batalię w sądzie. Wyrok jest bezlitosny Źródło: youtube.com/SPA Info TV

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" stoczył prawdziwą batalię w sądzie. Wyrok, jaki spadł na odtwórcę roli Waldusia, jest bezlitosny. Aktor z pewnością nie spodziewał się takiego zakończenia sprawy.

Świat według Kiepskich, w którym od wielu lat gra Bartosz Żukowski, zapewnił aktorowi wielką sławę, pieniądze i uznanie fanów. Pomimo tego, że aktor jest przez wiele osób lubiany, to jego życie prywatne stanowczo odbiega od wizerunku beztroskiego i wesołego człowieka, w którego wciela się w serialu. Aktor po tym, jak stwierdził, że nie będzie płacił alimentów na swoją córkę, znalazł się przed sądem. Wyrok, jaki usłyszał mężczyzna, był jednak mocno zaskakujący.

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" nie płaci alimentów

Żukowski, który w trakcie swojej kariery aktorskiej nie mógł narzekać na zarobki z pracy w telewizji Polsat, miał wielki problem, aby wypłacać swojej żonie i córce alimenty. Aktor, wcielający się w rolę Waldka, twierdził, że poprzez zabieranie córki do dentysty i łożenie na jej potrzeby, zapewnia jej wszystko to, do czego zobowiązuje go sąd. Była wybranka serca aktora i matka jego dziecka - Ewa, pozwała swojego byłego męża.

Pomimo tego, że kobieta wykazała, że artysta od czasu rozwodu, tj. 2015 roku ani razu nie wpłacił miesięcznej opłaty alimentacyjnej wynoszącej 2,5 tysiąca złotych miesięcznie, sąd uniewinnił Żukowskiego, przyjmując jego argumentację.

- Sąd umorzył postępowanie ze względu na niską szkodliwość społeczną, uznając przy tym, że Bartosz Żukowski nie jest typowym alimenciarzem, bo przecież opłaca córce prywatną szkołę, zapewnia jej wiele atrakcji i zaspokaja potrzeby duchowe. Wyszło na to, że postanowienia innego sądu można ignorować i alimentów nie płacić. Wystarczy być w tak zwanej szarej strefie, nie wykazywać dochodów i to jest w porządku - powiedziała obecna na rozprawie była małżonka Żukowskiego w rozmowie z "Twoim Imperium"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Była żona Żukowskiego jest wściekła na wyrok sądu

Według byłej partnerki odtwórcy roli Waldusia, wyrok w sprawie alimentacyjnej jest bardzo niesprawiedliwy, a fakt, że sędziowie przyznali rację aktorowi, wynika wyłącznie z jego pozycji w świecie artystycznym. Matka córki Żukowskiego wyznała, że przegrany proces wcale nie oznacza końca rozpraw sądowych artysty.

- Sąd dał się wywieść w pole memu mężowi. Ja tego tak nie zostawię. Spłacam jego długi, a on ma pieniądze na zabawy z córką. W dniu rozprawy był z Polą na nartach, choć trwa rok szkolny. Wyjeżdża z nią, bo dostaje noclegi za darmo, na znaną twarz. W sądzie zeznał, że wydaje na dziecko siedem tysięcy miesięcznie, ale ja dobrze wiem, że ma zaległości w płaceniu czesnego - dodaje rozemocjonowana kobieta.

  1. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  2. Karol Strasburger z partnerką! Jest od niego o 38 LAT MŁODSZA! Jej zawód was zszokuje!
  3. Koszmarny dramat Poli Raksy. Mąż bezlitośnie ją upokorzył, coś strasznego
  4. Jak wykonać paznokcie hybrydowe w domu? Najprostsze sposoby
  5. Doda nie chce mieć dzieci. Powód podzielił społeczeństwo
  6. TVP przekazało tragiczną informację. Dzieci nie żyją

źródło: Pomponik

 

Następny artykuł