Ferdek z "Kiepskich" w opałach. Internauci są na niego wściekli!

Ferdek z "Kiepskich" w opałach. Internauci są na niego wściekli! Źródło: Screenshot z youtube.com/TVPVOD

Świat według kiepskich i jurorowanie w Tańcu z gwiazdami to dwie role, w których świetnie sprawdza się Andrzej Grabowski. Fani uwielbiają aktora, a z jego opiniami liczą się uczestnicy programu emitowanego na Polsacie. Ostatnim swoim komentarzem zdecydowanie jednak przesadził. Bardzo krytycznie ocenił występ Justyny Żyły. Fani celebrytki są teraz na niego źli.

Świat według kiepskich nie byłby tak popularny, gdyby nie fenomenalna rola Ferdka Kiepskiego, w którą to postać wciela się Andrzej Grabowski.

W ostatnim czasie aktor musiał jednak mocno odczuć hejt ze strony internautów, którym bardzo nie spodobała reakcja, na jaką pozwolił sobie w Tańcu z gwiazdami względem jednej z uczestniczek.

Fani Świata według Kiepskich wybaczą Grabowskiemu ten komentarz?

Odkąd w mediach pojawiła się informacja, że Justyna Żyła, żona popularnego skoczka narciarskiego, weźmie udział w Tańcu z gwiazdami, odtąd media codziennie mają o czym pisać. Wraz z emisją pierwszego odcinka show Polsatu te myliły się, co do swoich trafnych prognoz - wokół celebrytki natychmiast pojawiło się mnóstwo kontrowersji, których to się spodziewali.

Już pierwszy odcinek spowodował lawinę reakcji. W mediach rozpętała się prawdziwa burza wokół Justyny Żyły. Rozpoczęli ją jurorzy, którzy wystawili jej bardzo niskie noty, a także nie hamowali się - twardo komentując jej osobę. Szczególnie głośno stało się o występie celebrytki za sprawą Ivony Pavlović, która powiedziała bardzo gorzkie słowa.

 - Justyna ja parę występów temu mówiłam o wysokim poziomie tej edycji i teraz po twoim występie cofam te słowa. (...) Ty tańczyłaś jak przedszkolak. To jest nawet za dużo powiedziane. To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Masakra - powiedziała jurorka Tańca z gwiazdami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z początku inny juror, czyli Andrzej Grabowski, bronił Justyny Żyły - a przynajmniej starał się. Później prawdopodobnie sam stracił cierpliwość, surowo komentując jej występ.

 - Masz dobrą figurę. Masz dobrą fryzurę. Masz dobrą sukienkę. O tańcu nie będę mówił, ale za to taki wierszyk mi przyszedł do głowy: „Justyna Żyła, uważaj, żebyś w przyszłym odcinku nie była była”. Wierszyk ostrzegawczy - powiedział Grabowski w programie "Taniec z gwiazdami".

Fani uważają, że Andrzej Grabowski przesadził.

 - To portale plotkarskie zrobiły z Justyny Żyły celebrytkę. To jednak nie upoważnia p. Grabowskiego do obrażania jej na wizji. Oceniają taniec. To jest program rozrywkowy - napisała zdenerwowana internautka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny dramat Zenka Martyniuka. Wielu z nas przeżywa to samo
  2. Potężny rottweiler wystraszył się panicznie. Powód ścina z nóg
  3. Widzowie TVP nie mogli uwierzyć własnym uszom! Chodakowska tak obraziła celebrytkę, że ta się popłakała na wizji
  4. Tragiczny wypadek w „M jak miłość”. Fani serialu wstrzymali oddech
  5. Ferdek z "Kiepskich" w opałach. Internauci są na niego wściekli! 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News