Żona Waldusia z "Kiepskich" w rozpaczy. Twierdzi, że aktor chce ją zniszczyć, oprócz tego żąda od niej alimentów

Żona Waldusia z "Kiepskich" w rozpaczy. Twierdzi, że aktor chce ją zniszczyć, oprócz tego żąda od niej alimentów Źródło: .

"Świat według Kiepskich" zapoczątkował jego karierę. Okazuje się, że serialowy "Walduś" w życiu prywatnym jest zupełnie inną osobą niż postać, którą gra. Jego żona skarży się, że Żukowski jest bezwzględny w kwestii swojej córki. W wyniku jego zachowania, życie kobiety zaczyna przypominać istny koszmar.

Aktor serialu "Świat według Kiepskich" w życiu prywatnym okazuje się zupełnym przeciwieństwem swojego bohatera. Jest o wiele bardziej stanowczy, bezwzględny i nie boi się wyciągać radykalnych środków, nawet wobec bliskich mu osób. Żona aktora wyznaje, do czego zdolny jest Żukowski.  

Aktor serialu "Świat według Kiepskich" rozwodzi się

Bartosz Żukowski od wielu lat gra w serialu "Świat według Kiepskich". Tak naprawdę to dzięki tej produkcji jego kariera aktorska się rozpoczęła. Już od pierwszego odcinka widywaliśmy go jako bardzo niedojrzałego, infantylnego mężczyznę z poczuciem humoru. Okazuje się, że w życiu prywatnym Żukowski jest całkowitym przeciwieństwem swojego bohatera. 

Proces rozwodowy, który wciąż trwa, ukazuje prawdziwe oblicze aktora. Jest o wiele bardziej stanowczy i bezwzględny niż mogłoby się wydawać. W ostatnim czasie stawił się na 17 już rozprawie sądowej w kwestii rozwodu. Tuż przed wejściem na salę postanowił wyrazić kilka słów, które wskazują na to, że jeszcze wielokrotnie on i Ewa spotkają się w tym miejscu.  

- Ten proces może potrwać jeszcze wiele lat, bo nie spocznę dopóki córka nie będzie mieszkać ze mną. Sprawy majątkowe mnie nie interesują. Liczy się dla mnie tylko dobro mojej córki - wyznał. 

 

Żukowski zamienia życie swojej żony w koszmar 

Zdaniem Ewy Coll, Bartoszowi Żukowskiemu wcale nie zależy na dobru 10-letniej Poli. Według kobiety, gdyby faktycznie było tak, jak powiedział jej mąż, zgodziłby się na ugodę. Uniknęliby wtedy tylu wizyt w sali sądowej, które i tak nie przynoszą żadnych skutków.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okazuje się, że aktor, by odzyskać córkę, dopuszcza się bardziej radykalnych środków. Jego żona wyznała, jak bardzo bezwzględny jest ojciec jej dziecka.  

- Mąż nie przebiera w środkach. Wysyła nawet donosy do mojej pracy - oświadcza kobieta. 

Dodatkowo wyjawia, że podczas gdy ona musi wraz z córką wynajmować mieszkanie, Żukowski mieszka sobie w stumetrowym apartamencie, który kupili jej rodzice. To niestety nie wszystko, czego dopuszcza się mężczyzna. Według doniesień kobiety 44-latek zażądał od niej alimentów, które znacznie przekraczają jej comiesięczne dochody. Najwyraźniej aktor ma zamiar nie tylko odzyskać córkę, ale i zostawić swoją żonę z niczym.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę, ten widok przeraża
  4. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  5. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"
  6. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła

Źródło: SE 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News