Paździoch z Kiepskich o tym nie mówi. Jego żona jest młodsza o ponad dwie dekady!

Paździoch z Kiepskich o tym nie mówi. Jego żona jest młodsza o ponad dwie dekady! Źródło: youtube.com/ATM Grupa

"Świat według Kiepskich" sprawił, że dziś szeroka publiczność kojarzy go przede wszystkim z roli Paźdzocha. Jeden z najbardziej znanych polskich aktorów zwykle stroni od mediów, nie ujawniając zbyt wiele ze swojego życia prywatnego. Dlatego niewiele osób zdaje sobie sprawę, że Ryszard Kotys posiada żonę, znacznie młodszą od siebie.

"Świat według Kiepskich" jest produkcją, w której ten aktor zdobył zdecydowanie największą popularność. Jednak w swoim dorobku ma dziesiątki odegranych ról, jest jedną z tych osób, które były obecne w polskiej kinematografii, gdy ta dopiero raczkowała. Aktor znany jest zarówno z filmów jak i - być może nawet bardziej - z teatru. Kilkukrotnie nagradzany, doceniany nawet na arenie międzynarodowej, dla znacznej części widzów na zawsze pozostanie przede wszystkim stereotypowym sąsiadem - Marianem Paździochem.

I choć aktor, który jest aktywny zawodowo ponad 65 lat rzadko dzieli się z mediami swoim życiem prywatnym, nie jest tajemnicą, że w swoim życiu był dwukrotnie żonaty. Po raz pierwszy jego małżeństwo trwało przed dwadzieścia lat i zakończyło się rozwodem. Następnie ożenił się po raz drugi, z aktorką Kamilą Sammler - młodszą od siebie o całe 26 lat.

Ryszard Kotys i jego drugie małżeństwo

Aktor z pierwszego związku ma syna, który urodził się w 1956 roku - co oznacza, że jest dwa lata starszy od drugiej żony aktora. Z kolei owocem drugiego małżeństwa jest drugi syn, urodzony w 1987 roku.

Kamila Sammler-Kotys znana jest przede wszystkim z ról w takich filmach jak "1944", seriale "Kryminalni", "Klan" oraz "Egzamin z życia", a także licznych spektakli teatralnych. Najwidoczniej to zamiłowanie do teatru i zawodowa relacja połączyła dwójkę aktorów, mimo tak ogromnej różnicy wieku.

Świat według Kiepskich to nie wszystko

Ryszard Kotys swojego czasu zajmował się także reżyserką. Pomimo wieku jest w dalszym ciągu aktywny zawodowo, choć obecnie z głównej mierze skupia się na kultowym serialu "Świat według Kiepskich".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ma na swoim koncie ponad 40 ról w serialach oraz prawie 150 w filmach fabularnych. Przyrosła do niego łatka aktora, wcielającego się w czarne charaktery.

W ostatnim czasie publiczność mocno się zaniepokoiła, gdyż Ryszard Kotys pojawiał się na ekranie coraz rzadziej i widać było, że nie czuje się najlepiej. Pojawiły się również pogłoski, że rolę Mariana Paździocha może w najbliższym czasie przejąć inny aktor, a Ryszard Kotys w końcu odejdzie na zasłużoną emeryturę. Widzowie jednak nie potrafią sobie wyobrazić, by tak kultową rolę zagrał ktokolwiek inny.

(źródło fot. youtube.com/Instytut116)

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Julia Wieniawa pokazała się w bikini! Zemdlejecie z wrażenia. Ma IDEALNE ciało!
  3. Julia Wieniawa założyła supermodne buty. Kosztują grosze
  4. Nieszczepione dzieci nie zostaną wpuszczone do szkoły. Rewolucyjny zapis
  5. Czyścił ucho patyczkiem, wylądował na stole operacyjnym. Lekarze ostrzegają

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News