Rola Ferdka z “Kiepskich” niszczy mu życie. Grabowski ma dość swoich fanów

Rola Ferdka z “Kiepskich” niszczy mu życie. Grabowski ma dość swoich fanów Źródło: screen/YouTube/ATM Grupa

"Świat według Kiepskich" przyniósł Andrzejowi Grabowskiemu olbrzymią popularność. Jak się jednak okazuje, sława potrafi być bardzo uciążliwa. W jednym z wywiadów aktor wyznał, że spotyka się z bardzo nieprzyjemnymi sytuacjami i często ma dość swoich fanów.

"Świat według Kiepskich" sprawił, że Andrzej Grabowski jest dziś jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. Od 20 lat wciela się w postać Ferdka Kiepskiego - bezrobotnego mieszkańca Wrocławia, który nie stroni od alkoholu i co rusz wpada na kolejne szalone pomysły. To oczywiście jedna z wielu ról, w jakie wcielił się Grabowski, jednak to właśnie ona zapewniła mu największą popularność.

Główny bohater serialu "Świat według Kiepskich" jest jednym z jurorów w programie "Taniec z Gwiazdami". Jego współpraca z telewizją Polsat układa się więc bardzo dobrze. Niestety, w wielu sytuacjach rola Ferdynanda Kiepskiego jest dla niego piętnem. Aktor przyznał, że spotyka się z wieloma przykrymi sytuacjami ze strony fanów popularnego serialu i czasami ma ich dość.

Rola w serialu "Świat według Kiepskich" utrudnia mu życie. Grabowski opowiedział o przykrych sytuacjach

Nie ma wątpliwości, że widzowie pokochali postać Ferdka Kiepskiego. Jednak w bardzo wielu przypadkach widzowie mylą fikcję z rzeczywistością. Andrzej Grabowski nie raz przekonał się o ciemnej stronie popularności. Rola w serialu "Świat według Kiepskich" czasami staje się dla niego przekleństwem. W jednym z wywiadów juror programu "Taniec z Gwiazdami" opowiedział o swoich doświadczeniach:

– To jest  czasami wkurzające, szczególnie, jak słyszę za plecami „Ferdek! Cycu cho na browara” – przyznaje Andrzej Grabowski. 

Serialowy Ferdek opowiada również o innych przykrych sytuacjach. Ludzie bardzo często robią mu zdjęcia ukradkiem, bez jego wiedzy. Ostatnio zdarzyło się to w kolejce na stacji benzynowej. Aktor poczuł się wtedy, jak atrakcja turystyczna:

- Potraktował mnie jak Dąb Bartek albo ładny kamień – opowiadał zdegustowany Grabowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Ludzie traktują mnie, jakbym wypadł z telewizora". Andrzej Grabowski ma dość swoich fanów

Nie da się ukryć, że popularność bywa dla Andrzeja Grabowskiego bardzo uciążliwa. Aktor przyznaje, że sytuacje, z którymi spotyka się na ulicy, są dla niego przykre i upokarzające:

- Czasem mam wrażenie, że ludzie traktują mnie, jakbym wypadł z telewizora - stwierdził ze smutkiem Andrzej Grabowski. 

Aktor wkłada całe serce w odgrywanie roli Ferdynanda Kiepskiego. Niestety, wiele osób nie potrafi odróżnić serialowej fikcji od rzeczywistości. Właśnie przez to rola w serialu "Świat według Kiepskich" staje się dla głównego bohatera prawdziwym przekleństwem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Atak w kościele na Woli. Ranny ksiądz, nie żyje jedna osoba
  4. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina
  5. Wiadomość, która zbiła nas z nóg. Krystyna Janda w żałobie, nie żyje osoba, której zawdzięcza wszystko
  6. Mama zasnęła z 8-dniowym synkiem na rękach. Obudził ją przerażający krzyk męża

źródło: Fakt24

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News