Szokujące wyznanie aktora Kiepskich! Ujawnił swoją przeszłość

Szokujące wyznanie aktora Kiepskich! Ujawnił swoją przeszłość

"Świat według Kiepskich" bawi Polaków od wielu lat. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, jakie historie życiowe stoją za osobami, które widujemy na ekranie. Jeden z aktorów w dzieciństwie przeszedł przez naprawdę wiele.

"Świat według Kiepskich" to jeden z czołowych seriali telewizji Polsat. Produkcja stała się wręcz kultowa dla wielu osób, a aktorzy w niej występujący często są wręcz identyfikowani ze swoimi bohaterami. Krzysztof Kiersznowski wystąpił w wielu odcinakach tego serialu, wcielając się w najróżniejsze postacie. Teraz aktor w szczerym wywiadzie wyjawia swoje tajemnice z przeszłości.

"Świat według Kiepskich": Kiersznowski opowiada o swojej przeszłości

Aktor nie ukrywa, że za młodzieńczych lat był zupełnie inną osobą. Teraz jest zdecydowanie spokojniejszy i stonowany, ale jeszcze kilka lat temu był z niego prawdziwy łobuz. Brawura za kółkiem to dopiero początek tego, do czego przyznał się aktor. Jak sam przyznaje, kiedyś wyprzedzał dosłownie każde auto, najważniejsze było tylko to, by być pierwszym. Kiersznowski przyznał również, że brał udział w bójkach, z czego ostatnia miała miejsce, kiedy jeszcze był w wojsku. W ten sposób przyszły aktor chciał uniknąć fali. Jednak to nie te słowa wywołały największe zdziwienie wśród jego fanów oraz wszystkich czytelników. Okazuje się, że młody Krzysztof bardzo dużo czasu spędzał na ulicy, gdzie kontakt miał z niezbyt odpowiednim towarzystwem. Aktor nie ukrywa, że gdyby nie zmienił swojego życia, to mógłby już nie żyć, albo siedzieć w więzieniu. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Ostatni raz w wojsku, wiele lat temu. To była krótka bójka, próbowałem się bronić przed falą. Przyznam, że do szesnastego roku życia bywałem agresywny, dużo czasu spędzałem na ulicy. Nie zawsze byłem w szkole, chociaż powinienem. Gdy skończyłem 16 lat, całkiem mi przeszło. Dzięki Bogu, bo wszyscy moi koledzy z podwórka albo już nie żyją, bo umarli z nędzy czy przez wódkę, albo siedzą w więzieniu. Dwóch zmarło właśnie w więzieniu - mówił Krzysztof Kiersznowski. Nie da się ukryć, że jako dziecko Kiersznowski musiał sprawiać wiele problemów swoim rodzicom, którzy zapewne bardzo się o niego martwili. Na szczęście w porę się opamiętał i dzięki temu możemy go oglądać w wielu niezapomnianych rolach. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zdradzili SZOKUJĄCE informacje o WOŚP. Owsiak nie mógł tego przemilczeć
  2. Nagranie Lewandowskiego podbija sieć! Tak się bawił w Dubaju
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  5. Jak mieszka Dorota Szelągowska? Wiele można było się spodziewać, ale to…
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News