Ile kosztuje dom Ferdka z "Kiepskich"? Nie milion, nie dwa, znacznie więcej

Ile kosztuje dom Ferdka z "Kiepskich"? Nie milion, nie dwa, znacznie więcej Źródło: Screen YouTube

Świat według Kiepskich to serial, na którym stacja na pewno wiele zarobiła. Również aktorzy mogą pochwalić się całkiem niezłymi zarobkami, za które mogą mieć wszystko. Ile więc kosztuje dom Ferdka z "Kiepskich"? Jest wart miliony.

Świat według Kiepskich jest jednym z najpopularniejszych seriali w całej Polsce. Od lat miliony rodaków oglądają go i bawią się przy tym naprawdę świetnie. To również bardzo dochodowy interes, na jakim można zarobić krocie. Przekonali się o tym aktorzy, których dzięki pracy na planie filmowym stać na naprawdę wiele. Popularny Ferdek grany przez Andrzeja Grabowskiego mieszka w zwykłej kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 we Wrocławiu. Ma kilka pokoi, małą kuchnię i toaletę, która mieści się na korytarzu i jest dostępna dla każdego. Co innego aktor, który wciela się w jego rolę. Grabowskiego stać na największe luksusy.

Andrzeja Grabowskiego stać na piękną willę

Jakiś czas temu Andrzej Grabowski kupił działkę we wsi Wężyk, która leży pod Grodziskiem Mazowieckim. Tam postanowił wybudować piękny w dom w dość nieprzeciętnym stylu. Udało mu się postawić wille z drewna, która miała około 700 metrów. Kilka sypialni i pokoi, garaż, gabinet, a podobno jest nawet basen. Z daleka, jak i z bliska, wygląda naprawdę pięknie. Informator tygodnika "Świat&Ludzie" powiedział, że początkowo dom był budowany typowo na sprzedaż, nikt jednak nie chciał go kupić: - Andrzej postawił go sześć lat temu, od razu z intencją wystawienia na sprzedaż. Ale do tej pory jest niewykończony. Wycenił go na 549 tysięcy, ale jeszcze nie znalazł kupca. Dziwne, bo to ładny, stylowy budynek, a okolica cicha i spokojna, tylko 11 km do centrum Grodziska - mówił informator dwa lata temu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat według Kiepskich - dom Grabowskiego wart więcej niż kamienica przy Ćwiartki 3/4

Od tamtej pory trochę się zmieniło. Pieniądze miały być przeznaczone na godziwą przyszłość jego córek. Dom jednak nie został sprzedany, a stał się kością niezgody między nim a jego partnerką. Anita Kruszewska w 2016 roku wystąpiła o rozwód z aktorem z serialu Świat według Kiepskich. Miało dojść do podziału majątku. Wtedy też świat poznał prawdziwą kwotę jego domu. Willa została ostatecznie wyceniona na 5 milionów złotych. To naprawdę wiele, ale działka jest na pewno tyle warta. Dom jest wart więcej, niż serialowa kamienica. Musiał w to włożyć wiele pieniędzy i czasu, by wybudować taką piękną posiadłość. Po rozwodzie mógł go zatrzymać, bo żona otrzymała 1 milion złotych. Na pewno dobrze się w nim czuje, gdyż klimat tego miejsca jest niepowtarzalny. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile rodzeństwa ma Antek Królikowski? Ma OGROMNĄ rodzinę!
  2. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  3. Po sieci krążą intymne zdjęcia prowadzącej „Rolnik szuka żony”. Opadną Wam szczęki
  4. Rodzina Michała Wiśniewskego właśnie się powiększyła! Artysta pokazał zdjęcie dziecka
  5. Niesamowite święto w rodzinie Zenka Martyniuka. Gratulacje spływają z całego kraju
  Źródło: Wirtualna Polska Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News