Waldek ze Świata według Kiepskich ma trafić do aresztu!

Waldek ze Świata według Kiepskich ma trafić do aresztu! Źródło: screenshot/Polsat

Świat według Kiepskich niedawno rozpoczął emisję nowych odcinków. To, co scenarzyści zaplanowali w nowym sezonie może nie spodobać się wielbicielom Waldka Kiepskiego. Mężczyzna będzie miał zatargi z prawem.

Świat według Kiepskich wciąż jest jednym z ulubionych seriali widzów Polsatu. Nowy sezon kultowego dzieła Okiła Khamidova z pewnością ucieszył licznych fanów zwariowanego humoru. Nowy sezon zacznie się od mocnego akcentu - Waldek będzie zagrożony aresztem. To, co go spotka, może nie spodobać się wszystkim widzom.

Świat według Kiepskich zaskoczy widzów losami Waldka. Syn Ferdka może trafić do aresztu

Najnowszy sezon popularnego serialu komediowego pokaże zupełnie nowe oblicze niektórych postaci. Widzowie w końcu zobaczą Waldka Kiepskiego, który musi rozpocząć dorosłe życie. Jeszcze nie wiadomo, jak młody mężczyzna poradzi sobie z odpowiedzialnością i wyzwaniami dnia codziennego z Jolasią u boku, jednak jego pierwsza przygoda będzie dosyć ryzykowna.

Świat według Kiepskich przyszykował dla syna Ferdka ciężki początek. Partnerka chłopaka zacznie od niego wymagać innej niż do tej pory postawy: ma mieć konkretny plan na życie i to natychmiast. Dała mu czas do zachodu słońca, aby przedstawić jej jakieś konkrety. Bez tego miał nie wracać do domu.

Waluś był zrozpaczony. Sam nie umiał nic wymyślić, więc udał się po pomoc do swoich bliskich i przyjaciół. Ci jednak nie zaproponowali mu nic, co Joasia mogłaby zaaprobować. Nie miał pomysłu więc wolał nie wracać do domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Walduś Kiepski w areszcie? Jego czyny okazały się niezgodne z prawem

Syn Ferdka postanowił zostać na noc w parku. Nie miał jednak spokojnej nocy - wdał się w bójkę ze strażnikiem miejskim. Okazuje się wtedy, że Walduś ma w sobie wielką moc i potrafi się całkiem nieźle bronić. Przerażony mundurowy nie  mógł uspokoić młodzieńca, dlatego postanowił zamknąć go na noc w areszcie

Walduś zaczął nowy sezon serialu Świat według Kiepskich od wielkiego niepowodzenia. Problemy młodego Kiepskiego mogą mieć fatalny wpływ na jego relację z Jolasią, która robi się coraz bardziej wymagająca. Bardzo możliwe, że w nowym sezonie życia Waldka będzie o wiele trudniejsze niż do tej pory.

Prawdopodobnie równie ciekawe wyzwania czekają na pozostałych mieszkańców kamienicy. Wiele z nich stanie w obliczu zupełnie nowych, fascynujących wyzwań. Jak zwykle humor i niespotykane nigdzie indziej gagi będą towarzyszyć bohaterom na każdym kroku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1.  Łukasz Nowicki pokazał żonę! Piękna aktorka pomogła mu otrząsnąć po rozwodzie z Halinką Młynkovą
  2. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  3. Brawo, słowa jasnowidza Jackowskiego spełniają się co do joty. Niestety, teraz sprawdza się najgorsze
  4. Dzielny syn oddał życie za matkę. Uratował kobietę przed najgorszą możliwą sytuacją
  5. TVP przedstawiła fatalną prognozę pogody. Przez 3 dni będzie tak, że aż nas poderwało ze złości
  6. Wielkie zmiany w 500 plus stały się faktem. Sejm pod osłoną nocy zlikwidował kluczowe kryterium

Źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News