Świat według Kiepskich odpalił petardę! Gwiazda Tańca z Gwiazdami uwiedzie Paździocha

Świat według Kiepskich odpalił petardę! Gwiazda Tańca z Gwiazdami uwiedzie Paździocha Źródło: Youtube/Ipla TV

Świat według Kiepskich bardzo dba o swoich widzów, by ci nie znudzili się zbyt szybko, powtarzalną fabułą. W najnowszym odcinku producenci serialu odpalą prawdziwą petardę, zaangażowali bowiem znaną wszystkim gwiazdę Tańca z Gwiazdami! Co więcej, kobieta będzie miała niezwykle odważną rolę - uwiedzie bowiem Mariana Paździocha.

Świat według Kiepskich to chyba najlepiej rozpoznawalny i najbardziej lubiany serial komediowy wszech czasów. Twórcy bardzo dbają o to, by widzowie zostawali z nimi jak najdłużej. Głównie z uwagi na to, ciągle wymyślają niesamowite wątki, które na długo pozostają w naszej pamięci. Trudno też odmówić im wyczucia chwili - aktualnie na topie jest Taniec z Gwiazdami, głównie z uwagi na występujące tam gwiazdy. Justyna Żyła, Qczaj czy Joanna Mazurek rozgrzewają widzów przed telewizorami i internautów. Świat według Kiepskich w tym samym czasie przypomina inną, bardzo lubianą gwiazdę tego programu - Edytę Herbuś.

Świat według Kiepskich stawia na gwiazdę Tańca z Gwiazdami

Edyta Herbuś w dzisiejszym odcinku pojawi się w bardzo interesującej roli. Wielu fanów nie może się doczekać zobaczenia jej na srebrnym ekranie w takim wydaniu. Postać grana przez nią to cyganka, której wyjątkowe wdzięki uwiodły przed laty Mariana Paździocha, a także poruszą jego serce, ciągle narażone na zawał, w tej chwili ponownego spotkania. To jednak nie koniec niespodzianek, jakie czekają na widzów tego odcinka.

Cyganka grana przez Edytę Herbuś okaże się być również matką syna Mariana - Janusza Mariana Paździocha (w tej roli znany z T-Raperzy znad Wisły - Sławomir Szczęśniak). Mieszkaniec kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 wiedział o jego istnieniu od niedawna, ale spotkanie z dawną miłością na pewno będzie dla niego dużym szokiem i przeżyciem. Mamy nadzieję, że jego serce to wytrzyma, a żona Helena nie wścieknie się zbytnio. Chociaż z jej temperamentem szanse na spokój są raczej wątpliwe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do tego głowę Paździochowej zaprząta inna kwestia - kobieta bardzo mocno martwi się o testament, który Marian kiedyś pozostawi. Być może w sytuacji, w której mężczyzna wie, że ma syna - będzie wolał zostawić majątek swojemu potomkowi, a to może złamać Helenie nie tylko serce, ale i świetlaną przyszłość. Już niedługo przekonamy się, co w tej sytuacji zrobi Marian. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Dymna uratowała męża przed ŚMIERCIĄ. Spalił im się CAŁY DOM! 
  2. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  3. Co dzieje się z czwartym jurorem "Tańca z gwiazdami"?! Niepokojące doniesienia mediów o nieobecności Michała Malitowskiego
  4. Kobieta zrobiła sobie lifting. Zmarła na bardzo rzadki nowotwór
  5. Rząd uderzy kolejną ustawą w Biedronkę i Lidla. Popularne dyskonty znikną z Polski?!
  6. Karuzela absurdu w "Barwach Szczęścia". Zaszła w ciążę po kąpieli z mężczyzną w jaccuzi?!

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News