Świat według kiepskich to serial dzięki któremu Krystyna Feldman zyskała popularność wśród szerokiego grona odbiorców telewizyjnych. Jak się okazuje, kobieta kryła w sobie wiele tajemnic. 10 lat po jej śmierci możemy dowiedzieć się o niej rzeczy, które za życia starała się ukryć.

Świat według kiepskich po śmierci „babki” przestał już być tym samym serialem. Krystyna Feldman wprowadzała do niego niesamowity klimat, którego nie da się niczym ani nikim zastąpić. Kobieta ta była jednak kimś więcej, niż tylko zwykłą „babką z kiepskich”.

Świat według kiepskich był jedynie częścią jej życia

Krystyna Feldman kryła w sobie wiele tajemnic, o których nie wiedziały nawet najbliższe jej osoby. Jedyną osobą, która była świadoma wszystkich sekrecików jakie skrywała aktorka, była jej matka.

Czy wiedzieliście, że kobieta posiadała dwie metryki? Jedna data urodzenia była jej prawdziwą, a druga mówiła o tym, że jest 4 lata młodsza. Aktorka używała ich wymiennie, w zależności od humoru i zapotrzebowania.

Aktorka znana ze Świata według kiepskich przez wiele lat ukrywała również fakt, że była w związku z dużo starszym od siebie, na dodatek żonatym mężczyzną. Aktorce nie przeszkadzało jednak bycie „tą drugą”. Wiadomość o tej kontrowersyjnej miłości została ujawniona dopiero na chwilę przez śmiercią Feldman.

Kobieta była również wobec siebie bardzo krytyczna, jeśli chodzi o jej urodę:

 Nie byłam śliczną dziewczyną pszennowłosą z niebieskimi rozmarzonymi oczami. Przeciwnie, byłam czarnowłosa i nic mi się w oczach nie marzyło – opowiedziała podczas jednego z wywiadów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. Wstrząsające

Piękna, nieszczęśliwa miłość

Aktorka opowiedziała również szczerze o swoim ukochanym mężu. Niestety, mimo iż byli w sobie szaleńczo zakochani, ich szczęście nie trwało długo. Mężczyzna zaledwie 6 lat po ślubie zachorował i zmarł na zapalenie opon mózgowych:

– Zdążył jeszcze radośnie przeżyć śmierć Stalina. Zabroniłam mu wtedy wychodzić z domu, bo powiedział, że będzie szedł po Piotrkowskiej, głównej ulicy w Łodzi, i śpiewał. Wkrótce dostał zapalenia opon mózgowych. Robiłam wszystko, aby go uratować. Na czarnym rynku kupowałam neomycynę, bo wtedy inaczej nie można jej było zdobyć. Najpiękniejsze było to, że do końca byliśmy w sobie cudownie zakochani. Nie widziałam świata poza nim – wyznała aktorka.

Mąż kobiety był jej jedyną, prawdziwą miłością. Po tym jak odszedł, pani Krystyna już nigdy z nikim się nie związała. Zamieszkała sama w Warszawie i tam dożyła końca swoich dni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiemy, ile ojciec Rydzyk dostał od ministerstw! Kwota przyprawia o zawrót głowy
  2. W Polsce zdarzył się właśnie cud? Ma stać za nim Jan Paweł II
  3. Dawid Podsiadło mówi o przerwie w karierze! Fani bardzo się martwią
  4. Są torturowane, okaleczane i katowane. Specjalnie dla nas. Naprawdę warto?
  5. Jak ubrać się do kościoła w niedziele? Wyglądaj skromnie i stylowo

14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]