Paździoch z Kiepskich w lateksowym stroju i z pejczem domaga się współżycia. Szalone sceny w serialu [ZDJĘCIA]

Paździoch z Kiepskich w lateksowym stroju i z pejczem domaga się współżycia. Szalone sceny w serialu [ZDJĘCIA] Źródło: Ipla

Świat według Kiepskich wielokrotnie zaskakiwał swoich fanów groteskowymi i pełnymi dobrego poczucia humoru scenami. Internauci przypomnieli sobie o tej, która bawi do łez nawet po dziś. Marian Paździoch, odziany niczym stały bywalec sklepów dla dorosłych, domagający się współżycia seksualnego sprawił, że Ferdek nie był w stanie uwierzyć w to, co widzi.

Świat według Kiepskich, który świętuje właśnie 20 urodziny istnienia w telewizji Polsat, bardzo często wprawiał swoich widzów w osłupienie. Żarty, które są nieodzownym elementem serii, niekiedy przekraczały granicę groteski i bawiły do łez. Internauci przypomnieli sobie po latach o jednej z najbardziej kultowych scen przedstawiającą Mariana Paździocha w dosyć nietypowym stroju, z pejczem i żądaniem, które odbijało się echem po całej kamienicy na ulicy Ćwiartki 3/4.

Świat Według Kiepskich bawi do łez. Paździoch z pejczem jest w stanie bawić także dziś

Odcinek 212 Świata według Kiepskich, pod tytułem " Wizerunek" dotyczył problemu lustra, z jakim musieli zmierzyć się mieszkańcy kamienicy. O ile niektórzy przyjęli z radością wiadomość o pojawieniu się przedmiotu, o tyle inni mieli wielkie wątpliwości związane z koniecznością oglądania swoich twarzy. Ofiarą zwierciadła okazał się sam Marian Paździoch, który przez lustro zaczął tracić zainteresowanie swojej żony Heleny.

- Helena! Żądam współżycia, tu i teraz - krzyczał Paździoch ze swojego mieszkania.

- Ty się chyba dawno w lustrze nie widziałeś - odpowiedziała Helena.

Wtem doszło do czegoś nieoczekiwanego, handlarz bielizną z wrocławskiego bazaru pokazał się z okazałą kolekcją gadżetów erotycznych, które założył, aby przekonać Helenę Paździoch do współżycia. Mężczyzna założył skórzany strój sado-maso, a w ręku dzierżył okazały pejcz. Ferdek, który obserwował zajście, sam nie mógł uwierzyć w to, co widzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widzowie uwielbiają scenę z Paździochem

O tym, jak bardzo zabawną scenę udało się stworzyć scenarzystom Polsatu, przekonać możemy się choćby dzisiaj, czytając recenzję odcinka na forach internetowych dla fanów produkcji.

- Według mnie jeden z najlepszych odcinków. Co chwilę się śmiałem. Najlepsze było, jak Ferdek w nocy szedł do kibla i podsłuchał, jak Paździoch żąda współżycia z Heleną. Podobała mi się też scena na początku odcinka, jak Boczek przeglądał się w lustrze: O jacierz pierniczerz, ale bęben klękajcie narody, a morda. W mordę jeża - czytamy jeden z komentarzy miłośników sitcomu.

Świat Według Kiepskich

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Uwielbiany aktor Pierwszej Miłości pokazał żonę. Jej uroda powala na kolana
  4. Iga Lis bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcie nieumalowanej córki Rusin w sieci
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak miłość". Fani serialu we łzach

Źródło: Ipla

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News