Jest źle. Smutne informacje o gwiazdorze Świata według Kiepskich

Jest źle. Smutne informacje o gwiazdorze Świata według Kiepskich

Serial "Świat według Kiepskich" od lat przyciąga przed ekrany tysiące polskich widzów. Zdążyli oni bowiem niezwykle przywiązać się do głównych postaci, które towarzyszą im już od 18 lat. Do mediów dotarły jednak właśnie bardzo smutne wiadomości dotyczącego jednego z największych gwiazdorów serii.

Ryszard Kotys od powstania serialu stacji Polsat wciela się w rolę dowcipnego, ale przede wszystkim złośliwego Paździocha. Chociaż aktor ma na swym koncie naprawdę wiele doskonałych ról, widzowie kojarzą go wciąż przede wszystkim ze "Światem według Kiepskich".

"Świat według Kiepskich": problemy wielkiej gwiazdy
Jak się więc okazuje, dla Kotysa taki stan rzeczy jest nieco krzywdzący. Artysta przyznaje, że irytuje go przypisywanie mu cech Paździocha, kiedy on sam jest człowiekiem poważnym i raczej smutnym. Poza tym aktor ma już swoje lata, co nie ułatwia mu wcale pracy. 86-letni Kotys początkowo był brany pod uwagę jako kandydat do roli Ferdka, jednak producenci ostatecznie wybrali młodszego od niego Andrzeja Grabowskiego.

Serialowy Paździoch ma poważne problemy ze zdrowiem

Do mediów dotarły smutne informacje dotyczące stanu zdrowia Kotysa. Sam artysta nie ukrywa bowiem, że jest już po prostu w gorszej formie. Wyznał także, iż miewa problemy z pamięcią, które coraz bardziej utrudniają mu codzienne życie. Chce jednak pracować, aby wciąż pozostawać aktywny zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Fani niezwykle cieszą się faktem, iż aktor nie chce rezygnować z roli Paździocha. Chociaż bohater ma złośliwy charakter, widzowie zdążyli bowiem niezwykle go polubić. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co oni kombinują?! Tajemniczy plan Polsatu właśnie wchodzi w życie
  2. Gigantyczny kompleks Julii Wróblewskiej. To po prostu przykre
  3. Piłkarz polskiej reprezentacji wziął ślub. Jego narzeczona dowiedziała się o tym z mediów
  4. O tym nikt nie wiedział. SZOKUJĄCA przeszłość Michała Szpaka
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News