Właśnie podano przyczynę śmierci gwiazdy "Kiepskich". Wstrząsające

Właśnie podano przyczynę śmierci gwiazdy "Kiepskich". Wstrząsające Źródło: screen/świat według kiepskich

"Świat według Kiepskich" stracił kolejną gwiazdę, której nie sposób będzie zastąpić. Teraz w mediach podana została przyczyna śmierci aktorki, która na zawsze zostanie w naszej pamięci. Powód jej śmierci wstrząsnął fanami. Okazuje się, że gdyby gwiazda nie podjęła takiej decyzji, mogłaby dłużej zostać na tym świecie.

"Świat według Kiepskich" już prawie od 20 lat cieszy się gigantyczną popularnością. Na sukces serialu złożyło się kilka rzeczy. Oczywiście jedną z nich jest scenariusz, w którym nie zabrakło żartów i zwrotów, które z czasem przeszły do języka potocznego. Jednak prawdziwą siłę tej produkcji stanowią aktorzy, którą swoją pracą nadają wszystkiemu odpowiedniej głębi. To właśnie na ich barkach spoczywa największa odpowiedzialność, ponieważ nawet najlepszy scenariusz można położyć, jeżeli zostanie źle zagrany. Niestety wczoraj pożegnaliśmy jedną z gwiazd tej produkcji, której nigdy nie zapomnimy.

"Świat według Kiepskich" już nie będzie taki sam, przyczyny śmierci Zofii Czerwińskiej

Aktorka w sitcomie telewizji Polsat wcieliła się w postać Malinowskiej, która jest ekspedientką w sklepie alkoholowym "U Stasia". Oczywiście Ferdek wraz ze swoimi kompanami są tam stałymi bywalcami i doskonale znają się z panią Malinowską. Aktorka pierwszy raz wcieliła się w tą postać w 2008 roku i grała ją aż do swojej śmierci.

Oczywiście nie jest to jedyna rola Zofii Czerwińskiej, ale bez wątpienia zalicza się do jednych z najbardziej udanych. Niestety aktorka już od jakiegoś czasu nie czuła się najlepiej. Czerwińska cierpiała na bardzo poważne zwyrodnienie kręgosłupa, które przyniosło jej całą masę cierpienia. Aktorka potrzebowała do poruszania się kul oraz przeszła bardzo długą rehabilitację.

Lekarze bojąc się o wystąpienie możliwych komplikacji, nie zdecydowali się na przeprowadzenie operacji. Mimo ogromnego ryzyka, z którego artystka zdawała sobie sprawę, Zofia Czerwińska ostatecznie zdecydowała się na operację. Jednak wiele wskazuje na to, że przeczuwała, jak to wszystko się zakończy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdążyła się jeszcze pożegnać 

Tuż przed tym, jak zabrano ją na salę operacyjną, pożegnała się ze swoimi najbliższymi. Niestety zabieg okazał się dla jej organizmu zbyt dużym obciążeniem. Aktorka zmarła tuż po nim.

Nie da się ukryć, że Zofia Czerwińska była wspaniałą aktorką, której śmierć pozostawi po sobie ogromną pustkę nie do zapełnienia. Jej odejście jest tragedią zarówno dla najbliższych, jak i tysięcy fanów, którzy trzymali za nią kciuki do samego końca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  2. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie. Nikt jej nie znalazł
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

 

źródło: Pomponik

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu