Skandal rozrywa „Świat wg Kiepskich”. Fani nie mogą uwierzyć, że tak „pożegnano” zmarłą niedawno aktorkę

Skandal rozrywa „Świat wg Kiepskich”. Fani nie mogą uwierzyć, że tak „pożegnano” zmarłą niedawno aktorkę Źródło: Fot. materiały prasowe Świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich" rozerwane przez niewyobrażalny skandal. To, jak "pożegnano" niedawno zmarłą gwiazdę produkcji przechodzi ludzkie pojęcie. Fani są oburzeni i nie potrafią zrozumieć tłumaczeń twórców, którzy zdecydowali się na tak kontrowersyjny krok.

"Świat według Kiepskich" to bez wątpienia jedna z kultowych produkcji, od lat emitowana przez telewizję Polsat. Przez wszystkie serie format zdobył serca milionów widzów, dla których każdy kolejny odcinek jest stałym punktem dnia, niewyobrażalnym do ominięcia. Niestety niedawno całą obsadą oraz fanami wstrząsnęła okropna tragedia. Niespodziewanie odeszła z tego świata Zofia Czerwińska, która przez lata wcielała się w uwielbianą przez wszystkich sklepikarkę Malinowską. 

Wszyscy byli przekonani, że twórcy będą chcieli w jakiś sposób uczcić pamięć wybitnej aktorki, niestety prawda okazała się całkiem inna. "Świat według Kiepskich" rozdarł niesamowity skandal, w który ciężko uwierzyć widzom. Decyzja producentów jest zaskakująca i szybko sprawiła, że format zasypała cała lawina ostrych słów krytyki ze strony internautów.

"Świat według Kiepskich" wstrząsnął wszystkimi swoimi widzami

O śmierci Zofii Czerwińskiej dowiedzieliśmy się zaledwie kilka dni temu. Aktorka przeszła bardzo poważną operację kręgosłupa i niestety po wszystkim, już się nie wybudziła. Przez ponad 10 lat współpracowała z serialem "Świat według Kiepskich", gdzie "prowadziła" kultowy sklepik osiedlowy. Widzom wydawało się, że pożegnanie tak świetnej postaci na ekranach będzie czymś oczywistym. Producenci poinformowali, że nie mają jednak podobnych planów.

- W telewizji nie praktykuje się takich pożegnań. Napisaliśmy kilka słów o pani Zofii na Facebooku - poinformowała w rozmowie z "Super Expressem" Magdalena Radziszewska odpowiedzialna za PR produkcji. 

W dalszej części rozmowy wyjawiła również, że wciąż nie wiadomo, co stanie się z postacią, w którą wcielała się aktorka. 

- Jak na razie nie prowadzimy rozmów, co się stanie z graną przez nią bohaterką - oznajmiła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie mieli za tę decyzję litości dla twórców

Te bolesne i zaskakujące słowa wprawiły wszystkich fanów serialu oraz Zofii Czerwińskiej w osłupienie. W mediach społecznościowych natychmiast pojawiło się wiele komentarzy sugerujących, że telewizja Polsat nie powinna pozwolić na zakończenie tej sprawy. Polacy sugerują, że nawet drobny gest i ukłon w stronę zmarłej byłby w dobrym tonie, podczas, gdy ignorowanie całego wydarzenia jest najgorszym z możliwych rozwiązań. 

- Tyle lat poświęciła temu serialowi i nawet nie doczeka się jakiegoś pożegnania? Żenujące, naprawdę - twierdzi internauta. 

- Chociaż jakąś plansze z jej pożegnaniem mogliby dać na zakończenie wątku czy coś. A najlepiej to w ogóle cały odcinek ku jej pamięci - sugeruje kolejna osoba. 

- Należy jej się pożegnanie. Może niech jej postać też umrze, a serialowi bohaterowie oddadzą jej cześć, to już będzie wyraźny sygnał i hołd - czytamy kolejne pomysły oburzonych fanów. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  2. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  3. 5-miesięczny syn umierał na ich oczach. Okropna tragedia
  4. Niewyobrażalna awantura w Big Brotherze. Polały się łzy
  5. Jackowski nie mógł już dłużej milczeć. Polacy są w śmiertelnym niebezpieczeństwie?
  6. Awaryjne lądowanie samolotu pod Warszawą! Są poszkodowani

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News