"Bagno większe niż u Justyny i Piotra Żyły". Żona Waldusia z "Kiepskich" wywleka porażające rodzinne brudy

"Bagno większe niż u Justyny i Piotra Żyły". Żona Waldusia z "Kiepskich" wywleka porażające rodzinne brudy Źródło: YouTube

Świat według Kiepskich dał jednemu z aktorów szansę na zrobienie wielkiej kariery. Do dziś jest on rozpoznawany przez Polaków, ale w życiu prywatnym nie wszystko układa się po jego myśli. Dowiadujemy się, że słynny Walduś z serialu Polsatu ma poważne problemy rodzinne.

Świat według Kiepskich nie był debiutem Bartosza Żukowskiego w telewizji, jednak to właśnie popularny serial Polsatu sprawił, że młody aktor zyskał wielką popularność. Wszyscy spodziewali się, że już niebawem zostanie on gwiazdą kina. Widzowie znanego sitcomu lubili postać Waldusia, syna Ferdka Kiepskiego. Mało kto zdaje sobie sprawę, że uwielbiany aktor przechodzi kryzys w życiu prywatnym.

W mediach pojawiły się wiadomości na temat jego rozwodu, który trwa od trzech lat i nie wiadomo, kiedy ostatecznie uda się doprowadzić sprawę do zakończenia. Ujawnione kilka tygodni temu zdjęcia wskazują na to, że aktor mocno przeżywa całą sprawę. Poprawy nie wywołują komentarze żony Żukowskiego, która postanowiła wypowiedzieć się na temat małżeństwa z popularnym Waldusiem z Kiepskich.

Gwiazdor serialu Świat według Kiepskich rozwodzi się

Pierwsze wiadomości na temat rozwodu pary pojawiły się już kilka lat temu. Sprawa rozwodowa trwa już od 2015 roku, od tego czasu obie strony regularnie widują się na sali rozpraw. Nic nie wskazuje na to, by porozumienie miało nadejść w najbliższym czasie, ponieważ strony wciąż nie są w stanie dogadać się co do opieki nad dziewięcioletnią Polą. 

Dowiadujemy się, że aktorowi zależy przede wszystkim na opiece nad córką. Wielokrotnie podkreślał on w wywiadach, że nie interesują go sprawy majątkowe, bo najważniejsze jest dla niego to, by mała Pola mieszkała właśnie z nim. Na to nie chce zgodzić się Ewa Coll, żona gwiazdora serialu Świat według Kiepskich. Jej zdaniem aktor występujący w produkcji telewizji Polsat nie jest na tyle odpowiedzialny, by zajmować się małym dzieckiem samodzielnie.

Te słowa wyjątkowo bolą Żukowskiego. Nie jest on w stanie pogodzić się z ograniczeniem kontaktu z córką, wobec czego sprawy rozwodowe wciąż trwają. Co ciekawe, niedawno doszło do siedemnastej rozprawy w sądzie i wygląda na to, że nie było to ostatnie spotkanie małżonków na wokandzie.

Gwiazdor serialu Świat według Kiepskich ma problemy rodzinne

- Gdyby zależało mu na dobru Poli, już dawno zawarlibyśmy ugodę. On żąda ode mnie alimentów w wysokości wyższej niż moja pensja. Mieszka na mój koszt w stumetrowym apartamencie, kupionym za pieniądze moich rodziców, a ja tułam się z dzieckiem po wynajętych mieszkaniach. Strasznie mnie ten proces wyczerpuje, bo mąż nie przebiera w środkach. Wysyła nawet donosy do mojej pracy - mówi Ewa Coll.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ale wstyd! Bagno większe, niż u Justyny i Piotra Żyły... ciekawe ile to jeszcze potrwa - pisze jeden z internautów, który jest wyraźnie zainteresowany zakończeniem procesu.

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Kurdej-Szatan przed rolą życia ma wątpliwości. "Nie wiem, czy podołałabym temu"
  4. To musiało zaboleć Królikowskiego. Wieniawa twierdzi, że dopiero teraz jest z kimś na tym samym poziomie mentalnym
  5. Adamowicz odpowiedziała Pawłowicz. Boniek: "Nokaut"
  6. Markle urodzi w Wielkanoc? Elżbieta II byłaby wniebowzięta z jednego powodu

źródło: Pudelek

Następny artykuł