Niepokojące doniesienia nt. gwiazdora Kiepskich. W sądzie zachowywał się dziwniej, niż serialowy Walduś

Niepokojące doniesienia nt. gwiazdora Kiepskich. W sądzie zachowywał się dziwniej, niż serialowy Walduś Źródło: youtube.com/Pudelek

Świat według Kiepskich od lat bawi swoich widzów. Kultowa już postać Waldusia Kiepskiego znana jest praktycznie każdemu. Jednak aktor, wcielający się w tego bohatera boryka się ostatnio z problemami prywatnymi i - jak się okazuje - także w rzeczywistości jego zachowanie może wydawać się dziwne.

Świat według Kiepskich wiele stracił, gdy aktor wcielający się w jedną z głównych ról, Bartosz Żukowski, zdecydował się na pewien czas zrezygnować ze swojej roli. Te kilka lat jego nieobecności sprawiło, że kiedy w końcu ogłosił oficjalnie powrót do serialu, wielu starych widzów nie mogło się doczekać, by ponownie zobaczyć swoją ulubioną postać. Pojawiło się także mnóstwo pytań, dotyczących powodów jego odejścia. Jak się okazuje, aktor w tym czasie miał duże problemy natury prywatnej.

Bartosz Żukowski w ostatnim czasie ma spore problemy rodzinne. Jego żona zażądała rozwodu i wydawałoby się, że jego życie zaczyna stawać na głowie. Każdy w takie sytuacji naturalnie miałby powód do smutku, złości, czy nawet załamania. Jednak zachowanie "Waldusia" podczas rozprawy sądowej może się wydawać co najmniej dziwne. Aktor bowiem przyszedł do sądu w bardzo dobrym humorze, a nawet stroił miny, jakby zapomniał, że nie jest w tym momencie na planie.

"Sala sądowa to nie Świat według Kiepskich" - oburzenie internautów

Rozwód Bartosza Żukowskiego i Ewy Coli jest jednym z głośniej komentowanych w przestrzeni medialnej. Według nieoficjalnych informacji para miała trudności z pogodzeniem życia zawodowego z prywatnym. Wiele osób wskazuje, że sytuacja ma się analogicznie do rozpadu małżeństwa Andrzeja Grabowskiego - serialowego ojca Żukowskiego. Ponadto Bartosz Żukowski ma podobno problem alkoholowy. Zdaniem wielu, tłumaczyłoby to jego dziwne zachowanie podczas rozprawy.

Aktor przyszedł do sądu w bardzo dobrym humorze. Śmiał się, żartował, robił głupie miny - zdaniem wielu zachowywał się zupełnie jak Walduś Kiepski. Wyglądało to, jakby cała sytuacja co najmniej go bawiła, a być może nawet sprawiała mu istną radość. Wielu internautów nie kryło swojego wzburzenia takim zachowaniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Chyba mu się role pomyliły. To nie Świat według Kiepskich! - napisał ktoś.

- W prawdziwym życiu o wiele bardziej przypomina Waldusia niż myślałem. Kto wie, być może to właśnie ta serialowa twarz jest jego prawdziwą? - zgadywał ktoś inny.

- Skandaliczne zachowanie, zachowałby się chociaż raz stosownie do sytuacji. Współczuję tej kobiecie - skomentowała kolejna internautka.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Anna Jantar skrywała bolesny sekret. Tego bała się najbardziej na świecie. Po latach tajemnica wyszła na jaw
  2. Córka Pawła Domagały zaginęła?! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Szczegóły zmrożą wam krew w żyłach
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

źródło: Pudelek

Następny artykuł