Doniesienia o gwiazdorze Kiepskich zwalą was z nóg! Pójdzie siedzieć na lata?!

Doniesienia o gwiazdorze Kiepskich zwalą was z nóg! Pójdzie siedzieć na lata?!

Świat według Kiepskich stał się dla niego trampoliną do zawodowych sukcesów. Fani popularnej przed dekadą historii Kiepskich do dziś kojarzą Bartosza Żukowskiego z pociesznym Waldusiem. Dziś powraca on na łamach mediów, jednak już w negatywnym świetle.

Świat według Kiepskich opowiadał o prostym, domatorskim życiu bezrobotnego Ferdynanda Kiepskiego, któremu niemal co dzień towarzyszył ukochany "rodzynek". Walduś Kiepski - kojarzony przez nas głównie z prostym rozumowaniem świata, ale i dziecięcą naiwnością - wzbudzał rozśmieszał nas do łez swoim śmiechem.

Sądowe problemy serialowej "Waldusia"

Aktor do dziś zmaga się z "łatką" Waldusia. Choć przecież lista produkcji, w których wziął udział jest spora. Miał swój epizod w "Kryminalnych" przed ponad 13 laty, wystąpił w filmie Wojciecha Smarzowskiego "Drogówka", zagrał też gangstera "Jaro" w lubianej dziś przez Polaków serii "Ojciec Mateusz". Dziś wrócił na nagłówki gazet, ale nie w glorii chwały. Fakt.pl donosi, że Żukowski, który rozwiódł się ze swoją żoną Ewą, nie płaci alimentów na 9-letnią córkę Polę.

Gwiazdor "Świat według Kiepskich" uchyla się od płacenia alimentów

Sytuacja pogmatwała się do tego stopnia, że byli małżonkowie stanęli naprzeciwko siebie w sądzie. Dziennik pisze, że rozprawa odbyła się wczoraj, w Sądzie Rejonowym w Warszawie. Proces wytoczyła była żona aktora. Tabloid przypomina, że para rozstała się jesienią 2015 roku. Sprawę również rozstrzygać miał wówczas sąd - nałożył on na Żukowskiego alimenty w kwocie 2,5 tys. zł. Później "urosły" do 3 tys. zł.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Aktor jednak do dziś nie zapłacił ani złotówki – miała stwierdzić jego żona. Dopytywany o jej zdanie w tej sprawie, serialowy Walduś przyznał, że to "wierutne kłamstwo". Sam wyliczył, że co miesiąc kupuje córce ubrania, opłaca szkołę, zabiera ją też do dentysty. - W ten sposób wydaję na dziecko sześć tysięcy złotych miesięcznie – cytuje aktora Fakt.pl.

Sprawa odroczona

Jak wieść gminna niesie na wcześniejszej rozprawie o alimenty Żukowski miał powiedzieć, że nie będzie płacił alimentów. Wczoraj sąd zadecydował o odroczeniu sprawy do połowy stycznia 2019 roku. Niepłacenie alimentów grozi w polskich realiach karą do 2 lat więzienia . Mimo, że para nie jest już razem w świetle prawa pozostaje małżeństwem. Fakt.pl wspomniał, że zmagania o rozwód są u nich co najmniej materiałem na książkę. Do tej pory miało odbyć się 14 spraw rozwodowych! Bartosz Żukowski studiował w PWST w Warszawie, lecz nie ukończył kierunku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Świat według Kiepskich” dzieje się na naszych oczach! „Polactwo” właśnie rzuciło się na darmowe
  2. To on stworzył „Świat według Kiepskich”, dzięki niemu został gwiazdą. Nie żyje
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku POLSKICH gwiazd. Z kim dzielisz los?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News