Dramat gwiazdora "Świata według Kiepskich". Grozi mu więzienie

Dramat gwiazdora "Świata według Kiepskich". Grozi mu więzienie

"Świat według Kiepskich" pozwolił Bartoszowi Żukowskiemu zasłynąć na całą Polskę. Poczciwy, serialowy Walduś rozśmieszał Polaków do łez. Dziś znany aktor, jak podają największe polskie media, ma już mniej powodów do śmiechu. 

"Świat według Kiepskich" był przed dekadą jednym z bardziej popularnych seriali, a jego bohaterowie stali się gwiazdami. Jednym z nich był syn Waldemar Kiepski, znany szerzej jako Walduś. Bezrobotny, nieporadny życiowo, ale sympatyczny bohater znany był z ekranów ze swej poczciwości, również młodzieńczej naiwności.

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" z problemami

Ostatnia obecność aktora w mediach nie kojarzy się jednak pozytywnie. Media kolorowe co chwila donoszą o kolejnych rozprawach sądowych dotyczących rozwodu Bartosza Żukowskiego z żoną Ewą Coll. W tej sprawie miało nastąpić już kilkanaście (!) orzeczeń - ale para nie osiągnęła porozumienia. W świetle prawa pozostają małżeństwem. Sprawa jest jednak bardziej skomplikowana. Media plotkarskie, między innymi portal Pudelek.pl, dowodzą, że Żukowski nie płaci alimentów na swoje dziecko, 9-letnią Polę. Sąd nakazał mu opłaty na dziecko w listopadzie 2015 roku w kwocie 2,5 tys. zł. W międzyczasie alimenty urosły do 3 tys. zł, a samy aktor mówił prasie kolorowej, że jego rzeczywisty wkład w córkę sięga w miesiącu 6 tys. zł. Samych alimentów miał jednak nie płacić.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Taki był też wniosek z rozprawy sądowej, w której Żukowski był stroną pozwaną. Przypomnijmy, że za uchylanie się od płacenia alimentów na dzieci grozi w Polsce do dwóch lat więzienia! Relacja partnerów, i tak nadszarpnięta sporem przed sądem, zaognia się jeszcze mocniej. Wszystko za sprawą spotkań Ewy Coll z Kostkiem Yoriadisem. Pudelek.pl napisał, że na wieść o takim obrocie spraw Żukowski uniósł się gniewem. Nie chodzi jedynie o czystą zazdrość, ale fakt, że do kontaktu z córką zbliży się człowiek, który zasłynął z tego, że 21 lat temu zostawił Kasię Kowalską gdy narodziła się ich wspólna córka. - Dobitnie wyjaśnił to żonie podczas ulicznej awantury na Saskiej Kępie - napisał o Żukowskim serwis Pudelek.pl. Internauci zastanawiają się, czy doniesienia portali plotkarskich są prawdziwe i martwią się o obecną kondycję finansową aktora.Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Co się dzieje z Mariolką z Kiepskich? Prawda jest smutna
  2. Doniesienia o gwiazdorze Kiepskich zwalą was z nóg! Pójdzie siedzieć na lata?!
  3. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Po 20 latach „Świat według Kiepskich” znika z anteny! Fani w rozpaczy, nie dowierzają
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu