Najgorsza informacja od lat. Koszmar fanów "Kiepskich" spełnia się na naszych oczach

Najgorsza informacja od lat. Koszmar fanów "Kiepskich" spełnia się na naszych oczach Źródło: Fot. Facebook/Świat według Kiepskich Polsat

"Świat według Kiepskich" właśnie zaliczył koszmarną porażkę, która jest spełnieniem koszmarów wszystkich fanów. Najgorsza wizja spełnia się na naszych oczach, a tak złych informacji nie było już od lat. Po tym ciosie Polsatowi na pewno ciężko będzie się podnieść.

"Świat według Kiepskich" to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych seriali produkowanych przez telewizję. Polsat od lat zachwyca tysiące widzów groteskową fabułą, wyśmiewając na ekranach wszystkie stereotypowe wady polskiego społeczeństwa pokroju lenistwa czy zamiłowania do biesiad z czego część osób siedzących przed telewizorami nawet nie zdaje sobie sprawy. 

Wydawać by się mogło, że tyle lat na antenie automatycznie zapewnia produkcji kolosalne dochody i popularność, właśnie jednak pojawiła się najgorsza informacja od lat. Czarny scenariusz milionów widzów serialu "Świat według Kiepskich" spełnia się na naszych oczach i nie wiadomo, jak twórcy będą sobie chcieli z tym poradzić. 

Polsat drastycznie przegrywa z konkurencją w rankingu oglądalności. "Świat według Kiepskich" poza czołówką

Nielsen Audience Measurement opublikowało dane opracowane dla portalu "Wirtualne Media", które udowadniają, że "Świat według Kiepskich" ma najpoważniejsze problemy od lat. W paśmie emisji Polsat zajmuje dopiero czwartą pozycję, a prześciga stację nawet TVP, co jest spełnieniem najgorszych koszmarów wszystkich fanów. Okazuje się, że kanał dwugi Telewizji Polskiej swoimi "Barwami szczęścia" osiąga aż 16,07% udziału i zdeklasowała nawet TVN reprezentowany przez kultowe "Na Wspólnej", które pochwalić się może wynikiem na poziomie 13,62%. 

Podium zamyka znowu TVP, tym razem jednak chodzi o kanał pierwszy. Tam wynik 8,58% wypracowały programy "prognoza pogody" oraz "Alarm!". Dopiero poza podium dostrzeżemy "Świat według Kiepskich" z wynikiem zaledwie 7,94%, co z pewnością jest niezwykle bolesnym ciosem dla twórców. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowy sezon cieszy się spektakularną popularnością?

W mediach pojawiło się wiele sugestii, zgodnie z którymi wiosenny, nowy sezon miał był hitowym. Przewidywano imponujące wyniki oglądalności, a rzeczywistość faktycznie to potwierdziła. Pierwsze trzy odcinki oglądało średnio 1,26 mln widzów - dla porównania w jesiennym sezonie wynik wynosił 1,06 mln widzów. Wynik ten przełożył się na udział w grupie widzów w wieku 16-49 lat sięgający 9,93%. Jest to nieznaczny spadek w stosunku do sezonu jesiennego, straty jednak są odbijane w grupie 16-59, gdzie odnotowany wzrost to ponad 0,5%. 

Pamiętajmy jednak, że wyniki konkretnej produkcji dają pełny obraz jedynie w zestawieniu z konkurencyjnymi propozycjami w określonym czasie, a w tym przypadku "Świat według Kiepskich" wciąż jest daleko za czołówką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  3. Zmarł legendarny polski aktor. Grał w kultowych serialach TVP, Janosiku i Podróży za jeden uśmiech
  4. Czołowi aktorzy TVP mają romans?! "Jest chemia, są siebie spragnieni"
  5. 3-latka miała spełnić swoje największe marzenie. Po wyjściu z samolotu tragicznie zmarła
  6. Maria nie żyje. Znały ją pokolenia Polaków

Źródło: Wirtualne Media

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News