Waldek z "Kiepskich" rażony piorunem. Dramat bohatera serialu

Waldek z "Kiepskich" rażony piorunem. Dramat bohatera serialu Źródło: Ipla.tv

"Świat według Kiepskich" od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Ostatni odcinek został szybko okrzyknięty jednym z najlepszych z nowej serii. Tym razem główną role pełnił w nim sam Walduś, który... został rażony piorunem.

"Świat według Kiepskich" jest już kultowym serialem w polskiej telewizji. Każdorazowo, w godzinach emisji stację Polsat włączają tysiące widzów, mimo że zdaniem wielu nowa seria jest utrzymywana na gorszym poziomie od poprzedniej. Jednak ostatni odcinek szybko został przez niektórych uznany jako jeden z najlepszych od lat.

Główną rolę pełni w nim Waldemar Kiepski, którego podczas burzy spotkał wielki dramat - został porażony piorunem, w dodatku dwukrotnie. Jak się jednak okazało, syn Ferdka Kiepskiego przeżył, a nawet można powiedzieć, że nie odniósł trwałego uszczerbku na zdrowiu. W wyniku wypadku zyskał natomiast paranormalne zdolności, których potencjał bardzo szybko dostrzegli pozostali domownicy.

Najnowszy "Świat według Kiepskich" i paranormalne zdolności Waldusia

Podczas pewnego burzowego wieczoru Jolasia wysyła swojego męża po pizzę. Strudzony Walduś stara się jak może, jednak wracając niespodziewanie trafia go piorun, w dodatku dwukrotnie. Wydawałoby się, że ten dramat musi się źle skończyć, jednak Walduś przeżył, a na dodatek, po kilku badaniach oraz oględzinach okazało się, że prócz chwilowego szoku nic mu nie jest.

Wkrótce, przez przypadek okazuje się, że w wyniku uderzenia pioruna został naelektryzowany i uzyskał nadprzyrodzone zdolności. Szybko odkryto, że uzyskał umiejętność ładowania urządzeń elektrycznych za pomocą samego dotknięcia. Traf chciał, że ta sytuacja zbiegła się z odcięciem od prądu całej kamienicy, przez co Walduś staje się jedynym źródłem energii elektrycznej w domu. Mieszkańcy wykorzystują jego moce na wszelkie możliwe sposoby, dostrzegając ich potencjał. Jednocześnie pojawia się informacja o planowanych przez rząd podwyżkach prądu...

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Odcinek ten zbiera bardzo pozytywne komentarze, a wiele osób porównuje go do jednego z najlepszych w całej historii serialu, pod tytułem "Zróbmy sobie babkę", w którym Ferdek i jego syn próbują za pomocą pioruna ożywić stworzoną przez siebie lalkę. Wiele osób chciałoby, aby nowa seria wyglądała tak jak ten odcinek - wtedy serial z pewnością przyciągnął znacznie więcej osób przed ekrany.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Koszmar gwiazdy TVN! W ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie spędziła wiele miesięcy. Lekarze do dziś nie wiedzą, co jej było!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

źródło: Ipla

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News