Helena go za to rozniesie?! Paździoch z "Kiepskich" nieźle nabroił!

Helena go za to rozniesie?! Paździoch z "Kiepskich" nieźle nabroił! Źródło: screen Ipla.tv

"Świat według Kiepskich" już niedługo powróci na ekrany. Fani serialu już nie mogą się doczekać - to już 20. sezon z familią Kiepskich. Szykuje się zaskakujący obrót spraw. Okaże się, że sędziwy Marian Paździoch nieźle nabroił w swojej przeszłości!

"Świat według Kiepskich" powróci do wiosennej ramówki Polsatu. Niedługo poznamy dalsze losy najsłynniejszej rodziny z Wrocławia, która od kilku dekad kpi ze stereotypów w zabawny sposób. Okazuje się, że teraz na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Paździocha. Podobno nieźle nabroił.

"Świat według Kiepskich" w ramówce Polsatu. Paździoch ma syna?

Od dwóch dekad "Kiepscy" rozśmieszają do łez polską publikę, dając zarazem do myślenia. Postacie grane przez aktorów na dobre zapadły w naszej pamięci, a ich slogany niemal weszły do potocznego języka. Okazuje się, że nie musimy się martwić o kolejną dawkę emocji. Tym razem, tajemnica z przeszłości Paździocha nieźle namiesza w scenariuszu. Zwykle problemy codzienności bywały u Kiepskich rozwiązywane w tym samym odcinku. Tym razem w kulisach słyszymy o wątku, którego nie moglibyśmy się spodziewać. Fabuła nowej serii nabierze przez to zupełnie nowy wymiar. Trwają ostatnie zdjęcia do "Kiepskich", a tymczasem już wiemy, jakie niespodzianki przygotowano dla widzów. Jedną z nich będzie nowy bohater, czyli... nowy Paździoch. Konkretnie - syn Mariana, sędziwego sąsiada Ferka Kiepskiego i Arnolda Boczka. - W „Świecie według Kiepskich” pojawi się syn Mariana Paździocha – Janusz Marian. W tę rolę ma wcieli się Sławomir Szczęśniak - informuje serwis RMF FM. Nie znamy przyczyny takiego pokierowania wątku. Ze strony dowiadujemy się natomiast, że młody Paździoch jest równie zdolny w kombinowaniu i intrygach, jak jego ojciec. Pojawienie się syna Paździocha nie będzie z początku dobrą nowiną dla Paździochowej. Niewykluczone, że nie jest on owocem miłości sędziwego małżeństwa! Później Helena zacznie jednak trzymać sztamę z nowym bohaterem.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Czytamy też, że gościnnie w nowych odcinkach "Kiepskich" pojawią się Michał Urbaniak, Katarzyna Kwiatkowska i Edyta Herbuś. Trzon obsady od lat stanowią Andrzej Grabowski (Ferdek Kiepski), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina Kiepska) , Bartosz Żukowski (Walduś Kiepski), Barbara Mularczyk (Mariolka Kiepska), Dariusz Gnatowski (Arnold Boczek) i Ryszard Kotys (Marian Paździoch).
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gwiazda "Na Wspólnej" pokazała piersi. Kobiety zabijają się, by mieć TAKI biust
  2. Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła wszystkich. Fani totalnie zaniemówili
  3. Kuchenne rewolucje i Świat według kiepskich łączą siły. Tego jeszcze nie wiedzieliście!
  4. Gwiazdor „Świat według Kiepskich” właśnie został publicznie zmieszany z błotem. Potwarz i obelga
  5. Świat według Kiepskich od kulis. Twórcy zdradzili sekrety planu serialu
źródło: RMF FM
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News