Rodzina Paździochów już nie będzie tak wyglądała. Scenarzyści zaskoczyli widzów

Rodzina Paździochów już nie będzie tak wyglądała. Scenarzyści zaskoczyli widzów

"Świat według Kiepskich" jest serialem uwielbianym przez wielu Polaków. Właśnie teraz powstaje już 20 sezon tej produkcji, a scenarzyści przygotowali dla fanów coś wyjątkowego. Rodzina Paździochów już nie będzie wyglądała tak, jak dotychczas. Fani produkcji będą mocno zaskoczeni.

"Świat według Kiepskich" swoją premierę miał w marcu 1999 roku. Przez te wszystkie lata byliśmy świadkami bardzo niecodziennych sytuacji. Co więcej, scenarzyści cały czas potrafią zaskoczyć widzów, wymyślając co rusz zupełnie nowe wątki. Podobnie jest również w przypadku 20 sezonu tego serialu. Na facebookowym profilu tej produkcji możemy znaleźć zapowiedzi najnowszego sezony, który bez wątpienia namiesza, ale nie tylko w życiu tytułowej rodzinki Kiepskich.

"Świat według Kiepskich": duże zmiany u Paździochów

Paździochowie to starsze małżeństwo, które wchodzi w skład głównych bohaterów serialu. Rodzina ta znana jest z dosyć negatywnego podejścia do innych mieszkańców kamienicy. Sam Marian Paździoch przez Ferdka często nazywany jest łysą kanalią, gnidą, czy kanalią. Jednak mimo odwzajemnionej niechęci do siebie nawzajem, często udaje im się połączyć siły we wspólnych interesach, które zazwyczaj nie odnoszą zamierzonego skutku. Oczywiście obaj mężczyźni nie stronią od alkoholu. Żoną Mariana jest Helena Paździoch, która wiecznie ma pretensje do swojego męża, a jej ciągłe gadanie często doprowadzało do wszystkim znanych słów, a mianowicie "Helena chyba mam zawał". Małżeństwo Paździochów nigdy nie doczekało się potomstwa, ale nie oznacza to, że w ich życiu dzieci w ogóle nie będą obecne. Renata Pałys, która wciela się w postać Heleny, zdradziła w jednym z filmików promujących nowy sezon, że u Paździochów pojawi się dziecko.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niestety aktorka nie wyznała czyje to będzie dziecko ani w jaki sposób pojawi się w życiu nieprzyjemnego małżeństwa. Nie ulega wątpliwości, że ta sytuacja wywróci życie Paździochów do góry nogami. Najnowszy sezon Kiepskich bez dwóch zdań będzie prawdziwie przełomowym. Fani czegoś takiego jeszcze nie widzieli i nadchodzące odcinki będą warte czekania. Część widzów w ostatnich sezonach zaczęło już narzekać na zmęczenie materiału, ale teraz w serialu pojawi się coś zupełnie nowego, co powinno znacząco podnieść na nogi tę produkcję.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Syn Małgorzaty Pieczyńskiej PRZYWRACA wiarę w ludzi. Zasługuje na MEDAL!
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Gwiazdor Polsatu oburzony żałobą po śmierci Adamowicza. „Muszę spłacać kredyty”
  4. Celebrytka publicznie upokorzyła Małgorzatę Rozenek. „Wygląda jak luksusowa tirówka”
  5. Czym jeździ Zenek Martyniuk? Synowi kupił auto 4-razy droższe
Następny artykuł