"Świat według Kiepskich" przygotował dla fanów niespodziankę. Możecie wygrać coś wyjątkowego

"Świat według Kiepskich" przygotował dla fanów niespodziankę. Możecie wygrać coś wyjątkowego Źródło: Facebook/ Świat według Kiepskich

Świat według Kiepskich ma dla swoich widzów wyjątkową niespodziankę. Osoby, które wykażą się kreatywnością, mogą liczyć na nagrody. Wszyscy fani są zaproszeni do udziału w konkursie.

Świat według Kiepskich od ponad dwóch dekad dba o rozrywkę Polaków. Nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Serial ma również profil w mediach społecznościowych, który zrzesza fanów komediowej produkcji. Jak się okazuje, jest to miejsce, w którym widzowie mogą wykazać się kreatywnością i zainspirować producentów.

Na fanów serialu Świat według Kiepskich czeka bardzo miła niespodzianka. Na oficjalnym profilu na Facebooku pojawiło się ogłoszenie o konkursie. Widzowie są zachęcani, aby wykazać się fantazją i zaproponować rozwiązanie dla jednego z popularnych serialowych wątków. Na autorów najciekawszych pomysłów czekają miłe upominki.

Świat według Kiepskich zaprasza do konkursu. Na fanów czekają nagrody

Fani serialu Świat według Kiepskich doskonale wiedzą, czym jest pustostan. Jest to niezamieszkały lokal na korytarzu wrocławskiej kamienicy, w której rozgrywa się akcja serialu. Taki stan utrzymuje się od wielu lat i żaden pomył na zagospodarowanie tego miejsca nie spotkało się do tej pory z aprobatą. Na profilu produkcji na Facebooku ogłoszono konkurs:

- Jak wiecie, (w pustostanie) nie ma tam zgody ani na przybytek negocjowalnego afektu, ani na staropolski dworek. Tak się składa, że mamy trzy koszulki, które chętnie przekażemy w ręce trójki autorów, którzy wymyślą najciekawszy naszym zdaniem sposób zagospodarowania tej nieruchomości -czytamy na oficjalnym profilu serialu Świat według Kiepskich na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Pomysły można zgłaszać do środy do godz. 20:00

W najbliższą środę o godz. 20:00 zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu Świat według Kiepskich. Jest to również ostateczny termin zgłaszania propozycji zagospodarowania kultowego pustostanu. Scenarzyści liczą na kreatywność fanów produkcji.

Propozycji jest już bardzo wiele, więc komisja konkursowa będzie miała niezwykle trudne zadanie. Jeden z internautów proponuje:

- Pustostan powinien zostać zagospodarowany jako ,,Zakątek dobrego humoru". Powinny tam się znaleźć portrety: śp. Krystyny Feldman (Babki), śp. Bohdana Smolenia (Edzia) i śp. Zofii Czerwińskiej (Malinowskiej) - czytamy na oficjalnym profilu popularnego serialu telewizji Polsat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News