Gwiazdor "Kiepskich" Grabowski wstrząsnął fanami. Porażająca prawda o domu aktora

Gwiazdor "Kiepskich" Grabowski wstrząsnął fanami. Porażająca prawda o domu aktora Źródło: Youtube/tvnpl

Świat według Kiepskich nie przynosi Grabowskiemu zbyt wiele radości. Po wywiadach, które serialowy Kiepski udziela dziennikarzom można wyłapać słowa rozczarowania, smutku i niezadowolenia.

Świat według Kiepskich miał być dla Andrzeja Grabowskiego odskocznią od tego, co aktualnie dzieje się w jego życiu. Cały ubiegły rok zajęły mu sprawy rozwodowe i chęć dojścia do porozumienia z byłą już żoną, Anitą Kruszewską. Podział majątku nie był taki prosty, a przygnębienie dało się odczuć na kilometr.

Żona nie miała zamiaru popuścić serialowemu Kiepskiemu po tym, gdy zostawił ją na lodzie, gdy najbardziej go potrzebowała. Wystąpiła o rozwód w 2016 roku, gdy przechodząc dwa udary nie była w stanie uzyskać pomocy od Andrzeja.

- Rozstaliśmy się, kiedy była zdrowa, na trzy miesiące przed jej pierwszym pobytem w szpitalu. Gdy dowiedziałem się o jej stanie, otoczyłem ją opieką. Odwiedzałem ją w szpitalu, towarzyszyłem jej, gdy miała robione badania, gotowałem dla niej posiłki - tak przedstawia sytuację aktor ze swojego punktu widzenia.

Świat według Kiepskich w prawdziwym życiu

Na szczęście Andrzej Grabowski w styczniu osiągnął po wielkich bojach porozumienie z byłą żoną, ale wcale go to nie uszczęśliwiło, wręcz przeciwnie. Koniec problemów powinien ucieszyć gwiazdora, ten jednak gorzko wyznał dziennikarzom.

- Dajemy wszystko z siebie na scenie i przed kamerą. Wracamy do domu i jesteśmy sami, to się urywa i następuje proza życia, która wcale nie jest spektakularna i fantastyczna - mówi Grabowski o realiach.

Wszystko przez to, że Andrzej przez cały rozwód walczył o dworek w Wężyku niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Należy dodać, że nieruchomość jest wyceniana na 5 milionów złotych. W tej posiadłości miał się relaksować i regenerować siły. Rzeczywistość pokazała, jak bardzo może być gorzka.

Dla Andrzeja Grabowskiego dom w Wężyku nie ma sensu, gdy nie może przebywać w nim z kobietą bliską jego sercu, a której jeszcze nie znalazł. Rozczarowany Grabowski ze złamanym sercem waha się nad sprzedażą dworku, ale przez nadchodzący zastój na rynku nieruchomości chce zaczekać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W aktorze tli się jeszcze nadzieja, że może gdy skończy karierę telewizyjną, ktoś w końcu będzie u jego boku i będzie mógł spędzać ciepłe wieczory na tarasie.

- Całe życie lubiłem niskie kobiety. Na taką zwrócę uwagę. Nie mówię, że nie zakochałbym się w wysokiej, ale jeśli ma powyżej 175 cm, to się już dalej nie patrzę - zdradził dziennikarzom preferencje u swojej przyszłej wybranki.

uploaded

źródło: Pomponik.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Tragedia na zachodzie Polski. Wielu mieszkańców we łzach informuje o najgorszym, spotkał ich dramat
  4. Godlewska twierdzi, że została zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem. Porażające nagranie w sieci
  5. Koszmarny wypadek wstrząsnął mieszkańcami. TVP przekazała tragiczną wiadomość, nie żyją 4 osoby
  6. TVN: Nie żyje Karol Modzelewski. Koszmarny dramat i wielka strata

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News