Świat według Kiepskich nie daje radości Grabowskiemu.
Youtube/tvnpl
Klaudia Bochenek - 28 Kwietnia 2019

Gwiazdor "Kiepskich" Grabowski wstrząsnął fanami. Porażająca prawda o domu aktora

Świat według Kiepskich nie przynosi Grabowskiemu zbyt wiele radości. Po wywiadach, które serialowy Kiepski udziela dziennikarzom można wyłapać słowa rozczarowania, smutku i niezadowolenia.

Świat według Kiepskich miał być dla Andrzeja Grabowskiego odskocznią od tego, co aktualnie dzieje się w jego życiu. Cały ubiegły rok zajęły mu sprawy rozwodowe i chęć dojścia do porozumienia z byłą już żoną, Anitą Kruszewską. Podział majątku nie był taki prosty, a przygnębienie dało się odczuć na kilometr.

Żona nie miała zamiaru popuścić serialowemu Kiepskiemu po tym, gdy zostawił ją na lodzie, gdy najbardziej go potrzebowała. Wystąpiła o rozwód w 2016 roku, gdy przechodząc dwa udary nie była w stanie uzyskać pomocy od Andrzeja.

- Rozstaliśmy się, kiedy była zdrowa, na trzy miesiące przed jej pierwszym pobytem w szpitalu. Gdy dowiedziałem się o jej stanie, otoczyłem ją opieką. Odwiedzałem ją w szpitalu, towarzyszyłem jej, gdy miała robione badania, gotowałem dla niej posiłki - tak przedstawia sytuację aktor ze swojego punktu widzenia.

TVNTVN: Nie żyje Karol Modzelewski. Koszmarny dramat i wielka strataCzytaj dalej

Świat według Kiepskich w prawdziwym życiu

Na szczęście Andrzej Grabowski w styczniu osiągnął po wielkich bojach porozumienie z byłą żoną, ale wcale go to nie uszczęśliwiło, wręcz przeciwnie. Koniec problemów powinien ucieszyć gwiazdora, ten jednak gorzko wyznał dziennikarzom.

- Dajemy wszystko z siebie na scenie i przed kamerą. Wracamy do domu i jesteśmy sami, to się urywa i następuje proza życia, która wcale nie jest spektakularna i fantastyczna - mówi Grabowski o realiach.

Wszystko przez to, że Andrzej przez cały rozwód walczył o dworek w Wężyku niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Należy dodać, że nieruchomość jest wyceniana na 5 milionów złotych. W tej posiadłości miał się relaksować i regenerować siły. Rzeczywistość pokazała, jak bardzo może być gorzka.

Dla Andrzeja Grabowskiego dom w Wężyku nie ma sensu, gdy nie może przebywać w nim z kobietą bliską jego sercu, a której jeszcze nie znalazł. Rozczarowany Grabowski ze złamanym sercem waha się nad sprzedażą dworku, ale przez nadchodzący zastój na rynku nieruchomości chce zaczekać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ewa farnaNajpiękniejsze zdjęcia Ewy Farnej w ciąży. Bardzo wzruszająceCzytaj dalej

W aktorze tli się jeszcze nadzieja, że może gdy skończy karierę telewizyjną, ktoś w końcu będzie u jego boku i będzie mógł spędzać ciepłe wieczory na tarasie.

- Całe życie lubiłem niskie kobiety. Na taką zwrócę uwagę. Nie mówię, że nie zakochałbym się w wysokiej, ale jeśli ma powyżej 175 cm, to się już dalej nie patrzę - zdradził dziennikarzom preferencje u swojej przyszłej wybranki.

Obrazy Pikiouploaded

źródło: Pomponik.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Tragedia na zachodzie Polski. Wielu mieszkańców we łzach informuje o najgorszym, spotkał ich dramat
  4. Godlewska twierdzi, że została zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem. Porażające nagranie w sieci
  5. Koszmarny wypadek wstrząsnął mieszkańcami. TVP przekazała tragiczną wiadomość, nie żyją 4 osoby
  6. TVN: Nie żyje Karol Modzelewski. Koszmarny dramat i wielka strata

córka wojciechowskiejCórka Wojciechowskiej coraz bardziej podobna do mamy. Szokujące zdjęciaCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News