Co się dzieje z Mariolką z Kiepskich? Prawda jest smutna

Co się dzieje z Mariolką z Kiepskich? Prawda jest smutna Źródło: Fot. Facebook/Świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich" jest jednym z najdłużej produkowanych polskich seriali komediowych. Losy rodziny Kiepskich oraz ich sąsiadów Polacy obserwują od 1998 roku, a jedną z ulubionych postaci jest córka głównego bohatera Mariolka. Związała się z serialem kilkanaście lat temu, a to, co się z nią dzieje teraz, szokuje. 

"Świat według Kiepskich" swoimi korzeniami sięga do roku 1997 - właśnie wtedy pojawił się pomysł na historię, a już pod koniec następnego roku wyemitowane zostały pierwsze odcinki. Produkcja szybko osiągnęła ogromny sukces dzięki gwiazdorskiej obsadzie: przed kamerami stanął m.in. cieszący się popularnością Andrzej Grabowski czy Ryszard Kotys. Towarzyszyła im m.in. nastoletnia Barbara Mularczyk, dla której był to aktorski debiut. Kobieta wcieliła się w rolę córki Ferdka oraz Halinki Kiepskich, Mariolkę. Dzięki zaangażowaniu oraz talentowi szybko zyskała sympatię fanów, a eksperci wróżyli jej spektakularną karierę. Od tamtego czasu minęło już 20 lat, a co teraz dzieje się ze śliczną Mariolką Kiepską?

Co dzieje się z Mariolką z serialu "Świat według Kiepskich"?

Barbara Mularczyk swoją przygodę z serialem Polsatu rozpoczęła w wieku zaledwie 15 lat, lecz już wtedy wróżono jej wielką karierę. Eksperci widzieli w niej potencjał, a fani produkcji wręcz ją uwielbiali. Wszyscy spodziewali się, że serial komediowy jest dopiero początkiem artystycznych działań kobiety przed kamerami, prawda jednak okazała się zupełnie inna. Nikt nie spodziewał się tego, że "Świat według Kiepskich" będzie jedynym długofalowym przedsięwzięciem aktorki, na którym jej kariera w zasadzie będzie się miała zakończyć. W 2005 roku ukończyła studium aktorskie we Wrocławiu i od tamtego czasu związana jest z tamtejszym teatrem Ad Spectatores. Poza pojedynczymi epizodami w serialach "Pierwsza miłość", "Sama słodycz" czy "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" aktorka nie zrobiła zawrotnej kariery, której wszyscy się po niej spodziewali.

Tragedia Waldusia ze "Świata według Kiepskich"

Okazuje się, że nie tylko serialowa Mariolka ma problemy życiowe - Bartosz Żukowski wcielający się w postać Waldusia również nie ma lekko. Od kilku lat aktor walczy ze swoją byłą żoną o prawo do opieki nad córką Polą, która po rozwodzie została z matką i jej nowym partnerem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Już od dwóch lat między były małżeństwem toczy się batalia sądowa, a mężczyzna zapowiada, że będzie walczył do samego końca, bo córka jest dla niego najważniejsza. Na ten moment może się z nią widywać jedynie od czwartku do niedzieli w pierwszym i trzecim tygodniu miesiąca, a w pozostałe tygodnie zadowolić się musi jedynie czasem od środy do piątku. Jego zdaniem jest to niesprawiedliwe i zdecydowanie niewystarczające. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Rodzinka.pl bez Kożuchowskiej? Na jaw wyszły nieznane dotąd fakty
  2. Ile mężów miała Kora? Nie wszystko wychodziło jej w życiu
  3. Wstrząsające wyznanie Czubówny! Gigantyczna afera zniszczy TVP?
  4. DELFIN PODPŁYNĄŁ DO NURKA, BŁAGAŁ O POMOC. SZOKUJĄCY FINAŁ
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
Następny artykuł