Co się dzieje z Mariolką Kiepską? Fani nie mogą uwierzyć

Co się dzieje z Mariolką Kiepską? Fani nie mogą uwierzyć Źródło:

"Świat według Kiepskich" to najbardziej znana produkcja, z której ją znamy. Serialowa Mariolka dała się poznać na planie jako krnąbrna córka głównego bohatera Ferdka Kiepskiego. Od jej początków w "Kiepskich" minęło już wiele lat. Fani z trudem poznaliby dziś aktorkę, w której życiu sporo się pozmieniało.

"Świat według Kiepskich" wróci w tym roku na antenie Polsatu. Będzie to 20 rok emisji sagi u rodzinie Kiepskich i ich sąsiadach ze słynnego bloku przy ulicy Ćwiartki 3/4.

Kojarzona jako Mariolka w serialu "Świat według Kiepskich". Co więcej wiadomo o aktorce?

Jedną z bohaterek produkcji była Mariola, nastoletnia córka Ferdynanda Kiepskiego, w rolę której wcieliła się Barbara Mularczyk. Mimo ważnej roli w popularnym, zwłaszcza przed dekadą sitcomie, mało wiemy dziś o prywatnym, a nawet zawodowym życiu aktorki. W momencie rozpoczęcia emisji pierwszego sezonu "Świata według Kiepskich" aktorka miała zaledwie 15 wiosen na karku. Przez lata dorastała, wręcz dojrzewała na oczach widzów. Wcielając się w rolę potrafiącej postawić na swoim Mariolki zyskała sporą sympatię widzów. W mediach kolorowych czytamy o życiu prywatnym aktorki. "Kiepscy" dali jej największy rozgłos, ale nie jedną produkcją żyła Barbara Mularczyk. Serialowa Mariolka ukończyła policealne studium aktorskie. Co ciekawe dyplom uzyskała 6 lat od pierwszego wejścia na plan "Kiepskich".

Matka dwójki dzieci

Serwis Eska.pl wspomina też, że w 2011 roku aktorka wyszła za mąż za Rafała Potockiego. Dziś jest też matką dwójki dzieci, córka Aleksandra urodziła się w 2012 roku, a syn Jan w 2016 roku. Jeśli chodzi o jej zawodowe losy, to serialowej Mariolki nie mogliśmy oglądać zbyt często. Serwisy wspominają w tym miejscu o epizodach aktorki w serialach - "Pierwszej miłości", czy "Samej słodyczy". Barbara Mularczyk pozostaje związana z wrocławskim teatrem Ad Spectatores. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: W sieci czytamy też o sporej przemianie aktorki. Choć w naszej świadomości utrwalił się wizerunek rozhukanej w serialu, nastoletniej "Mariolki", po tamtej kreacji nie został już ślad. Dziś jest świadomą swoich umiejętności i ról życiowych matką i żoną. W oczach telewidzów i znawców polskiego kina pozostanie jednak symbolem "Kiepskich". Serialu, który bawił i wiele razy rozśmieszał do łez. Również za sprawą buńczucznej "Mariolki".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zarobki Katarzyny Dowbor są SZOKUJĄCE. Wprawią was w osłupienie!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Gwiazdor „Świat według Kiepskich” właśnie został publicznie zmieszany z błotem. Potwarz i obelga
  4. Świat według Kiepskich: Wybory to najlepszy odcinek w historii serialu!
  5. Ile lat ma Paździoch z Kiepskich? Jest NAJSTARSZY w obsadzie serialu
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News