Twórca ujawnia przykre kulisy Świata według Kiepskich. "Wstydzę się tego"

Twórca ujawnia przykre kulisy Świata według Kiepskich. "Wstydzę się tego"

"Świat według Kiepskich" jest jednym z najpopularniejszych polskich seriali. Format od lat przyciąga przed ekrany setki tysięcy widzów, którzy z utęsknieniem czekają na jego nowe odcinki. O kulisach powstawania serii opowiedział właśnie jeden z twórców jej scenariusza, Aleksander Sobiszewski.

Losy rodziny Ferdka Kiepskiego mają stanowić satyrę na polskie przywary oraz typowe cechy. Nie bez powodu zjednały sobie wielu wiernych widzów, którzy nie mogą już doczekać się nowego sezonu zaplanowanego do emisji na jesień tego roku.

"Świat według Kiepskich": blaski i cienie pracy nad serialem

O kulisach powstawania serialu zdecydował się opowiedzieć właśnie jego scenarzysta, Aleksander Sobiszewski. Jak się bowiem okazuje, praca na planie nie zawsze jest tak przyjemna i owocna, jak mogłoby się wydawać - Powiem szczerze, że z niektórych odcinków byłem dumny, bo były świetne. Jednak niektóre są tak nędzne, że się ich wstydzę i na sądzie ostatecznym to będzie poważny zarzut skierowany w moją stronę. Nie zawsze to też była moja wina, bo nie wszystkie są mojego autorstwa. W każdej produkcji buble się zdarzają - wyznał szczerze twórca serialu.

Zaskakujące wyznanie scenarzysty

Jednocześnie Sobiszewski przyznał, że postacie pojawiające się w serialu często... bardzo go przypominają. Zapewne dlatego zdecydował się on na stworzenie podobnego formatu. - To jest satyra społeczna i nasz bohater posiada dużo moich cech charakteru. Ja już się tego nie wstydzę - za późno na to. Nie powiem, które to cechy, ale to bohater z krwi i kości i ma cechy moje, znajomych i te zaobserwowane na co dzień. Oczywiście kumuluje te wszystkie potworności na granicy patologii, ale ma też sporo pozytywów - ujawnił scenarzysta. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przetakiewicz wściekły zakończył związek. NAGIE zdjęcia Frąckowiak w sieci!
  2. Seweryn Krajewski odszedł w cień. Teraz postanowił trochę namieszać
  3. TVN boleśnie zadrwił z polskiej reprezentacji! Widzowie nie mogą uwierzyć w to, co się dzieje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News