Świat według Kiepskich od kulis. Twórcy zdradzili sekrety planu serialu

Świat według Kiepskich od kulis. Twórcy zdradzili sekrety planu serialu

"Świat według Kiepskich", czyli niezatapialny polski sitkom, obchodzi w tym roku swoje 20-lecie. Kulisy zbliżającej się jubileuszowej serii odcinków przybliżyła widzom jedna z bohaterek serialu. Czego możemy spodziewać się u coraz starszych Kiepskich?

"Świat według Kiepskich" od dwóch dekad śmieszy i bawi polskich telewidzów. Perypetie Ferdynanda Kiepskiego i spółki nie przestają zadziwiać, mimo że główni bohaterowie wyraźnie się postarzeli.

Wkrótce rusza "Świat według Kiepskich". Co słychać od kulis serialu?

Już niedługo Polsat wyemituje kolejną, 20 serię odcinków "Kiepskich". W sieci pojawiła się ciekawa, zakulisowa wrzutka, którą internautom zaserwowała jedna z bohaterek serialu. - W tym tygodniu padną ostatnie klapsy do najnowszej, premierowej serii „Świata według Kiepskich”. Bohaterowie od lat zapewniają widzom odpowiedni poziom humoru, co też w nowych odcinkach nie ulegnie zmianie. A jak to wygląda zza kulis? Czas na trochę wspomnień z okazji 20 lat serialu na antenie! -czytamy w zapowiedzi Grupy ATM, producenta serialu. Barbara Mularczyk, znana w "Kiepskich" jako Mariolka, oprowadziła widzów po planie zdjęciowym. W pełnej okazałości widzimy rozkład słynnej kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 i samo mieszkanie Kiepskich. Mariola oprowadza wtajemniczonych po salonie, kuchni opowiadając ciekawe anegdoty z procesu tworzenia serialu. - Tu gotuje mamuśka, tu stoi piwo ojca. Duży pokój, trochę się w nim pozmieniało - opowiada Barbara Mularczyk oprowadzając internautów po mieszkaniu Kiepskich. Nie obyło się bez opisu ulubionego miejsca serialowej Mariolki. Dziś nie jest już nieopierzoną nastolatką, a dorosłą i piękną kobietą. - Przedpokój, lusterko w którym uwielbiam się przyglądać, ostatnio przed randkami z Kopernikiem - powiedziała w zakulisowym filmiku. Dowiadujemy się, że skończyły się już ujęcia kręcone w sypialni. W dalszej części Mariola oprowadza widza po mieszkaniu Paździocha, rzuca też ciekawą anegdotą o WC - miejscu licznych spotkań sąsiadów, ale i awantur. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - To 20 lat mojego życia. Dziś mam 35. Więcej życia spędziłam z Kiepskimi niż bez nich. Dalej jestem zakochana. To fajna rocznica i coś niebywałego zarazem - mówi Barbara Mularczyk, kojarzona większości niemal wyłącznie przez pryzmat roli w "Kiepskich" Pierwszy odcinek "Świata według Kiepskich" został wyemitowany 16 marca 1999 roku. Najbliższy odcinek, inaugurujący 20 serię, ma zostać wyemitowany 6 marca.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bardzo smutne doniesienia nt. Ferdka z Kiepskich. Aktor zmaga się z pasmem wielkich nieszczęść
  2. Ile kosztuje dom Ferdka z „Kiepskich”? Nie milion, nie dwa, znacznie więcej
  3. Kuchenne rewolucje i Świat według kiepskich łączą siły. Tego jeszcze nie wiedzieliście!
  4. Jaka fryzura odmładza po 50? Inspiracje dla dojrzałych kobiet
  5. Anna Jantar i Jarosław Kukulski nie byli szczęśliwi? On zdradzał ją z jej największą rywalką
   
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News