świat według kiepskich
Screen Youtube
Marcin Owczarek - 7 Grudnia 2018

Świat według Kiepskich: Kreatura mody rozsadziła odcinek

Świat Według Kiepskich kreatura mody - mówi wam to coś? To jeden z najlepszych odcinków tego popularnego serialu. Tytułowa "kreatura mody" wręcz rozsadziła ten epizod. To także idealna parodia tego, co widzowie mogą zobaczyć dookoła. 

Świat Według Kiepskich kreatura mody to jeden z najlepszych odcinków, jaki kiedykolwiek powstał. Wielu fanów uznaję, że czegoś tak świetnego nie widzieli. Ferdek ponownie wpadł na genialny pomysł, jak zarobić, by się nie narobić.

Świat Według Kiepskich kreatura mody - co w odcinku?

"Kreatura mody" to 27 odcinek popularnego w Polsce serialu nadawanego na antenie Polsat. Fani są zgodni, że pierwsze emitowane części są zdecydowanie najlepsze i wracają do nich bardzo często. W tytułowym odcinku Ferdek wraz z synem Waldusiem oglądają telewizję. Na ekranie możemy zobaczyć kobiety w dziwacznych strojach. Był to pokaz mody. Kiepscy nie mogli się napatrzeć na śliczne dziewczyny. Syn bronił kobiet, że wyglądają ładnie, podczas gdy Ferdek nie mógł znieść, iż one chodzą w czymś takim i że ktoś na tym "trzepie kasiorę". W końcu założyli się z synem o to, że Ferdek zrobi lepszą kolekcję, niż Ci z telewizji. Jak postanowił, tak zrobił. Wraz z synem poszli do miasta poszukać przeróżnych rzeczy, z których będzie można zrobić najznakomitsze kreacje na Ćwiartki 3/4. Po drodze spotkali Paździocha, który był w drogim i modnym garniturze. Ferdek bardzo szybko poprawił go więc stylistyczne, aby sąsiad mógł zachwycić na przyjęciu. W międzyczasie udało mu się zrobić już kilka kreacji. Do mieszkania przybyła Mariolka ze swoich chłopakiem "Łysym". Okazało się, że ktoś ukradł mu buty. Szukając piwa w szafkach, znaleźli nowe twory Ferdka. "Łysy" założył na siebie najnowsze buty Kiepskiego, które na podeszwie miały zużyte puszki po piwie, a na samym czubku wystające logo Mercedesa. Tak udał się na "techniawkę", gdzie zrobił prawdziwą furorę.

Pokaz mody Ferdka Kiepskiego

W następnej scenie widzimy Ferdka, Paździocha, Waldusia oraz Boczka. Tworzą oni nowe kreacje na pokaz mody, który ma się odbyć wkrótce. Starszy sąsiad stwierdza, że trzeba zrobić reklamę. Za to wziął się Ferdek. Już niedługo cały świat miał zobaczyć, co udało się stworzyć Kiepskim.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
TVPTVP przyniosło jej wielką sławę. Próbowała odebrać sobie życieCzytaj dalej
Na pokaz przybył redaktor z kamerą. Twory Kiepskiego były przekomiczne. Kolekcja nazywała się "O kurdeee" i każdy z członków rodziny oraz sąsiadów wystąpił w jakimś stroju. Walduś był prezenterem i mówił, jak poszczególne stroje się nazywają. Samego Ferdka nazwał "kreaturą mody". Po pokazie do Kiepskiego przybył Jan Maria Rumba Rozpór Trzepiekoński. Chciał odkupić od Ferdka jego kolekcje. Twardo się targowali i stanęło na 2 tysiącach piw. Kiepscy nie wiedzieli, że przybysz pokazał ubrania Ferdka na pokazie mody w Paryżu i udało mu się sprzedać je za 5 milionów dolarów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Paździoch z Kiepskich ujawnił swój koszmar. Toczy go okropna choroba
  3. Brutalny atak na gwiazdora TVN. Fani przeżyli chwile grozy
  4. Brudziński chciał być śmieszny, ale mu nie wyszło. Żenująca kompromitacja
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  6. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News