Co się z nim dzieje? Paździoch z Kiepskich wygląda bardzo źle

Co się z nim dzieje? Paździoch z Kiepskich wygląda bardzo źle

"Świat według Kiepskich" już od 20 lat rozbawia widzów telewizji Polsat i internautów. Na najnowszą serię fanów zaprosił sam Ryszard Kotys. Miłośników serialu przeraził jednak wygląd aktora.

Ryszard Kotys wystąpił w ponad 150 rolach filmowych i 40 serialowych. Urodzony w 1932 roku aktor pracę w zawodzie rozpoczął w pierwszej połowie lat 50. Obecnie najbardziej kojarzony jest jednak z rolą Paździocha w popularnych "Kiepskich", w których występuje od 1999 roku. Serial wchodzi w swój dwudziesty rok z nowym sezonem, na który osobiście za pośrednictwem serwisu YouTube zaprosił właśnie Ryszard Kotys. Informacja o nowym sezonie nie rozbudziła w nich jednak tyle entuzjazmu, ile miała. Wszystko przez wygląd aktora, który bardzo się zestarzał i wychudł.

Ryszard Kotys z serialu "Świat według kiepskich" wygląda przerażająco

W zapowiedzi opublikowanej na kanale Grupy ATM aktor zaprasza oczywiście przed telewizory, lecz jego wiek stał się bardziej widoczny niż kiedykolwiek. Artysta bardzo schudł i wygląda dosyć słabo. Pod koniec zeszłego roku przeszedł również poważną chorobę. Dolegało mu zapalenie płuc, a jego stan był bardzo poważny. Był to również pretekst do dbania o siebie. - Dbam o to, by chodzić, a nie jeździć samochodem. Od czasu do czasu wsiadam też na rower. Jako młody człowiek interesowałem się sportem, grałem nawet w klubie w koszykówkę, co jest nieco śmieszne, ponieważ mam jedynie 173 centymetrów wzrostu - mówił dziennikarzom. Do tego dochodzą problemy z pamięcią, o których również opowiedział mediom. Aktor potrafi np. zgubić się na klatce schodowej. Komentarze pod zapowiedzią nowego sezonu serialu jednoznacznie wskazują, co najbardziej przykuło uwagę internautów. Jest to oczywiście wygląd Kotysa, który powoli przestaje przypominać dawnego siebie. - Ale się Kotys zestarzał; Szok, że już tak wygląda; Szkoda mi się go zrobiło - czytamy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Żałoba w pałacu prezydenckim. Andrzej Duda załamany
  2. Ostatni wywiad Kory. Ujawniła swoje plany
  3. Polacy się wściekną! Rachunki poszybują w górę
  4. Horror! Sprzedają psy jak zabawki. Bez wody, związane i wciśnięte do pudełek
  5. PRIMARK w Polsce! Będą aż cztery sklepy
Ryszard Kotys w 2014 roku. Fot. YouTube/iplaTV Kotys na planie serialu. Fot. YouTube/iplaTV Ryszard Kotys w roli Milicjanta w "Rozmowach kontrolowanych". Fot. YouTube źródło: YouTube
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News