Potwierdziło się najgorsze. 86-letni Kotys w fatalnym stanie

Potwierdziło się najgorsze. 86-letni Kotys w fatalnym stanie Źródło: screen youtube.com/ATM Grupa

"Świat według Kiepskich" to kultowy serial, który na antenie Polsatu emitowany jest od przeszło 20 lat. Niestety ze zdrowiem Ryszarda Kotysa w ostatnim czasie nie jest najlepiej.

"Świat według Kiepskich" to kultowy serial komediowy opowiadający o perypetiach tytułowej rodziny Kiepskich oraz ich sąsiadów. Serial przez te wszystkie lata zyskał gigantyczną popularność, a aktorzy wcielający się w główne role na zawsze będą z nimi kojarzone. Podobnie jak Ryszard Kotys, który wszystkim kojarzy się z Marianem Paździochem, mimo że ten wybitny aktor ma na swoim koncie dziesiątki ról filmowych oraz serialowych. Niestety jego stan zdrowia nie jest już na takim samym poziomie co dawnej. Aktor zmaga się z bardzo kłopotliwymi dolegliwościami, które utrudniają mu normalne życie.

Świat według Kiepskich: Ryszard Kotys poważnie chory

Aktor w tym roku skończył 86 lat. Fakt, że nadal pracuje w swoim zawodzie, jest naprawdę godny podziwu. Jednak internauci i fani serialu zauważyli, że uwielbiany przez wielu Paździoch pojawia się w coraz mniejszej liczbie scen, a jego postać stopniowo jest wycofywana z serialu. W mediach pojawiły się spekulacje, jakoby miało być to spowodowane jego pogarszającym się znacznie stanem zdrowia. W poprzednich sezonach widywaliśmy go w wielu momentach, a jego wątki były rozbudowane. Pewnego rodzaju tradycją w serialu stało się stwierdzenie "Helena chyba mam zawał" wypowiadane przez Paździocha, gdy ten nadmiernie się denerwował. Niestety podobnie jak odgrywana przez aktora postać, tak i on ma poważne problemy ze swoim zdrowiem. Aktor przede wszystkim narzeka na problemy z pamięcią, które stają się coraz bardziej dokuczliwe nawet w życiu prywatnym. Ryszard Kotys często miewa problemy np. żeby rozróżnić klatkę schodową od piwnicy. Dodatkowo, kiedy wchodzi do jakiegoś mieszkania, to czasami nie może z niego wyjść, ponieważ nie pamięta już drogi. - To prawda, gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony - mówił Ryszard Kotys.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dodatkowo w zeszłym roku aktor przeszedł poważne zapalenie płuc, którego powikłania mogą się okazać nawet śmiertelne dla osoby w takim wieku. Wielu internautów zauważyło również, że aktor wygląda znacznie gorzej niż wcześniej. Strasznie schudł, a po jego twarzy widać, że nie czuje się najlepiej. Nie dziwi więc fakt, że sceny z aktorem są znacznie bardziej statyczne, ponieważ w takim wieku i przy takich dolegliwościach aktor zwyczajnie nie może pozwolić sobie na tyle, co wcześniej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Joanna Brodzik przeżywa rodzinny dramat. Nic już nie będzie takie samo
  2. Wszyscy się mylili! Gessler ujawniła, jak naprawdę wygląda jej relacja z dziećmi
  3. Kinga Rusin straci pracę?! Zdumiewające doniesienia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News